معرفی لوکیشن عکاسی قسمت پنجم

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۱۱-۰۴ ۱۴:۰۸:۴۷ ب ظ

درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مقاله به دنبال معرفی و توضیح خصوصیات زیبای لوکیشنی دیگر در تهران بزرگ هستیم، تا بتوانید هم از این فضا لذت ببرید و هم بتوانید برای بهتر کردن عکس های خود از این فضا استفاده کنید.

عکاسی

گلخونه بهار گل با دارا بودن فضایی محدود ولی خلاقانه، می تونه مکانی مناسب برای عکاسی های شما باشد، اما خوب این لوکیشن یک ملک خصوصی و یک مغازه گل فروشی است نه چیز دیگه ولی فضای هنری و نوستالژیکی که تو خودش جا داده، دست شما رو برای عکاسی های متفاوت باز می کنه، برای عکاسی بهتر تو این مکان بهتره که حوالی ساعت 12 برید، تا نور آفتاب هم در سپاه شما به نفع شما کار کنه، خوب از اون جایی که این مکان یک گلخونس، باید منتظر رو به رو شدن با گل های بسیاری باشید، البته گیاه های موجود برای فروش در این مکان از جمله گیاهان کم یاب و گران قیمت بازار می باشند، که با استفاده از ست لباس درست می توانید هر سبک از لباسی را در این مکان عکاسی کنید، پرتره، قدی، مدلینگ و مناسبتی فرقی نداره همه این موارد وابسته به خلاقیت شما هستند، تا تبدیل به اثری زیبا و به خصوص شود.

عکاسی

فقط در ذهن داشته باشید تا حتماً با مسئولین این گیاه خانه برای عکاسی از قبل هماهنگ کنید، تا به مشکلی برای عکاسی خودتون بر نخورید و مانع کسب و کار این افراد با ذوق و علاقه نشوید، از نکات دیگری که در رابطه با این لوکیشن باید در ذهن داشته باشید، مربوط به پوشش شما است، خوب این مکان مثل خیلی از اماکن دیگه زیر نظر قوانین حاکم در جمهوری اسلامی ایران است، پس تا جایی که امکان داره سعی کنید این قوانین را در این مکان رعایت کنید، تا برای افراد حاضر در این مجموعه مشکلی ایجاد نکنید، حال اماکن این چنینی بسیاری در تهران وجود دارد، از گلخونه ها گرفته تا پاساژ ها و مغازه ها، فرقی نداره، جوینده یابنده بود، پس برای فراهم کردن یک لوکیشن مناسب آستین های خودتون رو بالا بزنید و خودتون دست به کار شوید و با پرس و جوی میدانی لوکیشن های این چنینی اطراف خودتون رو بشناسین و با هاشون هماهنگ شوید، تا همیشه لوکیشی استثنایی برای مراجعه کننده های خودتون داشته باشید.

عکاسی

آدرس این گلخانه جذاب اصلاً پیچیده نیست، فقط کافیه خیابان میرزای شیرازی که توی کریمخان هست رو بپیچید داخل خیابان نژادکی که دقیقاً رو به روی کلانتری پلاک ۴۰ یا گلخانه بهار گل هستش، که این مکان ساخته شده تا روح شما رو نوازش بده، پس سعی کنید که شما هم نوازش گر این مکان باشید.

ممنون که مقاله ای دیگر را در پیکسمر دنبال کردید، برای پیدا کردن لوکیشن های جذاب عکاسی دیگه، سایت و صفحه اینستاگرام پیکسمر را دنبال کنید. 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۱۱-۰۴ ۱۴:۰۷:۳۳ ب ظ

ارتباط با ما

  • برای مشاوره و همکاری با پیکسمر در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید . ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  • 09107192954
  • 021-88967160
  • تهران ، بلوار کشاورز ، خیابان 16 آذر ، پلاک 78 ، طبقه دهم ، واحد 1004
  • pixmer_com