وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

ثبت عکس های ماندگار

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۲۷ ۱۰:۰۱:۱۹ ق ظ

عکس ها از ماندگار ترین آثار هنری هستند که هر فرد از خود و دیگری به جا می گذارد. لذا رعایت این نکته که چگونه بتوانیم در عکس های خود خوب و زیبا ظاهر شویم، می تواند تا سالیان سال برایمان خاطره سازی کند.

پیکسمر در این مقاله به موضوع ترفند هایی برای داشتن یک عکس زیبا و به یاد ماندنی می پردازد. پس تا آخر این مقاله با ما همراه بمانید.

چگونه عکس جذاب بگیریم

 

1) کاری کنید تا چهره شما خوب به نظر برسد

- چانه خود را به بیرون بکشید : برای کاهش احتمال اینکه در عکس ها چانه ای مضاعف داشته باشید، گردن خود را دراز کنید و صورت خود را کمی به جلو در عکس فشار دهید.

- سعی کنید چشمک نزنید : همه ما تجربه این کار را داریم. دقیقا در زمانی که شاتر دوربین عمل میکند، چشمک می زنیم. یکی از راه های کاهش احتمال وقوع این اتفاق این است که از عکاس بخواهیم تا قبل از ثبت عکس، شمارش معکوسی به اندازه 3 ثانیه داشته باشد تا شما بتوانید زمان دقیق ثبت عکس را متوجه شوید و باز و بسته کردن چشم خود را کنترل کنید.

- چشم ها و گونه های خود را برجسته کنید : این ایده خوبی است که چشمانتان را به کانون اصلی هر عکس تبدیل کنید. گونه های شما نیز می تواند همین کار را انجام دهد.

- لبخند بزنید : لبخند احساسات را به خوبی منتقل می کنند و دیگران واکنش مثبتی به عکس شما خواهند داد. برای اینکه لبخند شما طبیعی تر شود، نفس عمیق بکشید و درست قبل از عکس بازدم کنید.

 

2) بهترین زاویه خود را پیدا کنید

- عکس های گذشته خود را مرور کنید و آنها را مورد بررسی قرار دهید. همواره سعی کنید در بهترین حالت و ژست خود عکس بگیرید.

 

3) از ترفند های عکاسی استفاده کنید

- حالت های جذاب مختلفی برای ثبت عکس های خود می توانید استفاده کنید. یکی از حالات مرسوم عکاسی این است که دست خود را داخل موهایتان می برید و با صورت کج کرده خود عکس بگیرید.

 

در نهایت سعی کنید برای عکس های خود وقت بگذارید و ارزش قائل شوید زیرا این عکس ها هستند که قاب خاطرات شما هستند.

پیکسمر از توجه شما به این مقاله تشکر میکند.

شما می توانید از دیگر مطالب سایت ما نیز دیدن نمایید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۲:۱۴:۵۴ ب ظ