وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

توضیحات اولیه عکاسی از عروسی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۲۳ ۱۴:۵۴:۰۷ ب ظ

امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با عکاسی از مراسم عروسی هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به درستی از یک مراسم عروسی عکاسی کنید.

wedding

لیستی از شات های مورد نیاز خود برای روز پروژه را آماده کنید، اینجوری همیشه می توانید ایده ای را در جیب خود داشته باشید و همیشه برای ثبت یک لحظه ماندگار آماده باشید. از عروس و داماد بخواهید، تا شما را در چینش اقوام و آشنایان یاری برسانند و این خود می تواند برای عروس داماد وقتی را جهت خلوت کردن بخرد، پس حتماً از حضور آنها به درستی استفاده کنید.

لوکیشن های اطراف محل مراسم را زیر نظر داشته باشید، جدا کردن عروس و داماد از مکان مراسم، هم باعث افزایش انرژی از ۱طریق دور کردن آنها از محل استرس می شود، هم حس و حال تازه تری را به عکس شما می دهد، از قبل تمامی موارد مهم و خواسته های عروس و داماد را در دست داشته باشید، تا در روز عکاسی با بازدهی بیشتری کار کنید.

از جزئیات عکاسی کنید، این قسمت بیشتر در نظر خانوم ها دارای اهمیت است و برای ثبت یک روز به یاد ماندنی حتماً جزئیاتی مانند انگشتر، قند، آیینه، لباس ها، مدل مو ها و هر آن چیزی که عروس مراسم توجه خاصی به آن می کند.

با فرمت RAW عکاسی کنید و هیچ کدام از عکس های گرفته شده را پاک نکنید، تا بتوانید در فتوشاپ آزادی عمل بیشتری داشته باشید. به بک گراند تصاویر توجه ویژه کنید، تا حس و حال عروسی را بتوانید به درستی منتقل کنید، و برای جلوگیری از اکت ها و ری اکشن های ناخواسته در تصویر از حالت برست شات استفاده کنید، اما به حافظه در دسترس خود دقت کنید، به همین خاطر همیشه برای هر سناریویی آماده باشید، مانند زمانی که مموری شما پر شده است یا باطری شما به اتمام رسیده است.

wedding

همیشه یک منبع نور پرتابل همراه خود داشته باشید، بدین گونه در صورت غیر استاندارد بودن نور محیط می توانید کار خود را راحت تر کنید، اما استفاده از هر نوع منبع نوری را یاد بگیرید، تا انعطاف عمل خود را بالا ببرید و افسوس شرایط را نخورید، حتی می توانید برای اطمینان بیشتر از خروجی ها از عکاس کمکی هم استفاده کنید.

در آخر مهم ترین نکته در عکاسی از مراسم عروسی تسلط شما بر روی جمعیت است، پس بدون اینکه کسی را ناراحت و دل خورده کنید، با آنها ارتباط بگیرید، اما این ارتباط را دوستانه ولی کاملا حرفه ای بر قرار کنید، تا همگان از شما حرف شنوی داشته باشند و کار شما را دشوار نکنن، پس ارتباط جمعی به صورت کارآمد برای عکاسی، مهم ترین وظیفه یک عکاس مراسم است.

ممنون که باز هم با پیکسمر همراه بودید، برای اطلاع بیشتر از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۲۲ ۱۲:۵۲:۵۳ ب ظ