ادامه معرفی عکاسان سرشناس و معروف ایرانی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۱۲-۲۵ ۱۷:۲۴:۰۲ ب ظ

درود بر دوستان عزیز پیکسمری در این مقاله به دنبال معرفی عکاسان برتر ایرانی هستیم، که در مجالس عکاسی بیش از دیگران مطرح هستند، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، این افراد را به درستی بشناسید.

تهمینه منزوی

یلدا معیری 

از عکاسانی می باشد که از نگاه جرعت و رشادت در سطح بالایی هستن، بیشتر کار های وی در ارتباط با جنگ ها و در گیری های منطقه است، عکاسی حرفه ای یلدا از سن ۱۹ سالگی در افغانستان شروع شد، بعد ها توانسط به واسطه نگاه و رشادت خود تبدیل به عکاس خبری تایمز، نیوز ویک و نشریه های اروپایی دیگر فعالیت کند. 

تهمینه منزوی

منزوی عکاس و فیلمساز معروف تضادهای اجتماعی جامعه ایران را به تصویر می کشد و علاقه بسیاری به پروژه های. طولانی مدت دارد، مدت ها پیش مجموعه ای را در رابطه با عکاسی از زنان معتاد و دوره گرد جنوب تهران تهیه کرده و بعد ها به ثبت و بازتاب مشکلات زنان در افغانستان و ایران پرداخته، آثار وی در گالری ها و مجلات بسیاری مانند شید منتشر شده و دارای آوازه ای جهانی است. 

عکاس معروف ایرانی

مجید سعیدی

عکاسی که بر خلاف بیشتر هم دوره ای های خود به جای سپری کردن دروس دانشگاهی پس از ۱۸ سالگی،

به مرز ایران و عراق اعزام شد، تا از پناهندگان جنگی عکس هایی را ثبت کند، اتفاقات روزمره زندگی را با وجود مرگ و میر و تخریب ناشی از جنگ به تصویر کشیده است و به همین دلیل جوایز متعددی را در زمینه عکاسی گرفته است. 

محمدرضا دمیری گنجی

از دلایل اصلی حضور توریستان در ایران و ایجاد علاقه برای دیدن آثار و اماکن ایرانی تماماً مدیون این عکاس جوان است، وی در سن 27 سالگی با عکاسی از بنا های معروف ایران با استفاده از لنز های واید خود توانست، جوایز بسیاری را کسب کند و در مجلاتی مانند نشنال جئوگرافی، CNN، BBC، اشپیگل و ABC  

به چاپ رسید. 

خوب تا به اینجا کار تعداد بسیاری از این افراد سرشناس را معرفی کردیم، زین پس هر چند وقت یک بار این ویژه برنامه را دوباره تولید خواهیم کرد، پس برای با خبر شدن، از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، سایت و صفحه اینستاگرام پیکسمر را دنبال کنید. 

 

 

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۱۲-۲۳ ۱۸:۲۸:۱۸ ب ظ

آسان، مطمئن، عکس و ویدئوی خود را تولید کنید

ما تا پایان راه، در تمام مراحل، همراه و مشاور شما خواهیم بود.
گارانتی
ضمانت کیفیت محتوا
بازگشت تمام وجه در صورت عدم کیفیت محتوای تحویلی
پشتیبانی
پشتیبانی ۷ روز هفته
پشتیبانی از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در تمام روز های هفته
بازگشت وجه
لغو سفارش تا ۲۴ ساعت
بازگشت تمام وجه پرداختی پس از لغو سفارش
حریم شخصی
حریم شخصی
دسترسی خصوصی به داده ها در فضای رمزگذاری شده
هئش مصنوعی
هوش مصنوعی
قدرت گرفته از هوش مصنوعی برای تولید محتوای با کیفیت
ذخیره زمان
صرفه جویی در زمان
سهولت مدیریت در تمام مراحل سفارش به صورت غیر حضوری

ارتباط با ما

  • برای مشاوره و همکاری با پیکسمر در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید . ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  • 09107192954
  • 021-91031895
  • تهران، نبش خیابان فلسطین و انقلاب، پ 281 ، ساختمان سرای نوآوری و صنایع خلاق، طبقه 5 ، خانه نوآوری ، پیکسمر
  • pixmer_com