چگونگی عکاسی با آیینه

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۹-۰۶ ۱۵:۵۷:۲۴ ب ظ

درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.

اموزش عکاسی

از نور مصنوعی در این زمینه کاربرد بیشتری را می توان استخراج کرد، پس عکاسی در فضای بسته و نور استاندارد بهترین گرینه برای کیفیت نور است، از تنظیم دستی برای دوربین خود استفاده کنید، با این کار می توانید، شارپنس تصاویر خود را افزایش دهید، با کاهش ایزو تصاویر خود را با نویزی کمتر ثبت کنید و با افزایش سرعت شاتر تصاویر خود را شارپ تر کنید، از جمله موارد مهم در تنظیم دستی، فوکوس دستی دوربین است، با این کار می تونید در تنظیم نقطه نظر خود و بیننده دلتان را به نمایش بگذارید.

از کاربرد های آیینه در فضای بسته، ایجاد فضای بیشتر برای عکاسی و فیلمبرداری است، به نحوی که فاصله آیینه با سوژه به انضمام فاصله شما با آیینه، برابر فاصله سوژه تا لنز دوربین شما است.

تکنیک دیگر در عکاسی با آیینه، استفاده از چندین آیینه به طور هم‌زمان در تصویر است، یا به نوعی با استفاده از چند آیینه تصویری کاملاً متفاوت خلق کنید، این تکنیک را عکاسان سورئال بیشتر از دیگر عکاسان استفاده می کنند.

اموزش عکاسی

از دیگر تکنیک های عکاسی با آیینه، تصویر کشیدن، عکاس و مدل یا سوژه در یک قاب است، با این حرکت حسی بهتر و نزدیک تر را می توانید به بینندگان خود منتقل کنید.

بد نیست که بعضاً آیینه خود را به بیرون و فضای باز منتقل کنید، با این کار فضا سازی های نا متعارفی را هم می توانید ایجاد کنید، اما در یاد داشته باشید، آیینه ای که به همراه دارید، بیش از حد بزرگ و سنگین نباشد، مگر اینکه به دنبال ایجاد یک تصویر کاملاً نا متعارف باشید،

اموزش عکاسی

نوع دیگر عکاسی با دوربین که بسیار رایج است، عکاسی از طریق آینه موجود در اتاق است، اما چه بهتر که در این سبک از عکاسی به حالت استیل لایف بیشتر توجه کنید.

کاربرد دیگر آینه در سایز های بسیار کوچک است، برای دستیابی به جزئیات بیشتر و افزایش توجه بینندگان به یک نقطه یا سوژه مهم و به خصوص را می توانید جلب کنید، به طور مثال عکاسی تبلیغاتی یا آرایشی با این تکنیک جذابیت خاصی را می تواند پیدا کند.

در هر حالت اگر به آینه نگاه کنید، می توانید کاربردی را برای آن پیدا کنید، که با کمی دقت در ایجاد جلوه و داستان سازی استفاده مفیدی می تواند داشته باشد.

ممنون که ما را با مقاله ای دیگر همراهی کردید، برای کسب اطلاعات بیشتر از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، سایت و صفحه اینستاگرام پیکسمر را دنبال کنید. 

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۹-۰۶ ۱۴:۳۶:۵۰ ب ظ

آسان، مطمئن، عکس و ویدئوی خود را تولید کنید

ما تا پایان راه، در تمام مراحل، همراه و مشاور شما خواهیم بود.
گارانتی
ضمانت کیفیت محتوا
بازگشت تمام وجه در صورت عدم کیفیت محتوای تحویلی
پشتیبانی
پشتیبانی ۷ روز هفته
پشتیبانی از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در تمام روز های هفته
بازگشت وجه
لغو سفارش تا ۲۴ ساعت
بازگشت تمام وجه پرداختی پس از لغو سفارش
حریم شخصی
حریم شخصی
دسترسی خصوصی به داده ها در فضای رمزگذاری شده
هئش مصنوعی
هوش مصنوعی
قدرت گرفته از هوش مصنوعی برای تولید محتوای با کیفیت
ذخیره زمان
صرفه جویی در زمان
سهولت مدیریت در تمام مراحل سفارش به صورت غیر حضوری

ارتباط با ما

  • برای مشاوره و همکاری با پیکسمر در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید . ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  • 09107192954
  • 021-91031895
  • تهران، نبش خیابان فلسطین و انقلاب، پ 281 ، ساختمان سرای نوآوری و صنایع خلاق، طبقه 5 ، خانه نوآوری ، پیکسمر
  • pixmer_com