وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

نکات عکاسی از قهوه

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۰ ۱۸:۰۰:۳۰ ب ظ

امروز به دنبال توضیح نکات عکاسی از قهوه و نوشیدنی های بر پایه قهوه هستیم، پس پیکسمر را دنبال کنید، تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این نوشیدنی های جذاب و انرژی بخش عکاسی کنید.

coffee

به جزئیات توجه ویژه کنید، از پودر دارچین و حباب ها گرفته تا بخار و دیواره های فنجان قهوه، لنز ماکرو خود را آماده کنید، و تمامی جزئیات را با وضوح و بزرگ نمایی مناسب تهیه کنید.

از مواد اولیه تهیه قهوه، مثل دانه ها، پودر ها، شیرین کننده ها و حتی سیروپ ها، پس مسیر تولید یک قهوه توانایی زیادی در جذاب تر کردن نتیجه عکاسی شما تاثیر گذار است، اما در خاطر داشته باشید یا به صورت می نیمال کار کنید و ساده، یا برای چینش آن وقت و دقت بسیار به خرج دهید.

می توانید برای برجسته‌تر کردن خود قهوه از فنجان های ساده و حتی تک رنگ استفاده کنید، پس هر چه پردازش تصاویر در ذهن بینندگان ساده تر باشد، توانایی ماندگاری آن در ذهن افراد بیشتر می شود، اما اگر برای مصارف تبلیغاتی استفاده می شود، بهتر است المان های آشنای دیگری نیز در کنار آن قرار دهید، تا ناخودآگاه بیننده را باز هم درگیر سوژه اصلی، قهوه، کنید.

coffee

از طریق رنگ و لعاب های موجود در ظروف و بک گراند می توانید، جلوه ای تازه تر، مدرن تر و شاداب تر به ست خود ببخشید، پس با استفاده مناسب از کنار هم گذاشتن رنگ ها می توانید، جلوه ای کاملاً نوع به سوژه تکراری خود ببخشید.

استفاده از فیلتر های دارک و قهوه ای یا تمی تیره سنگینی مناسبی را به تصاویر می بخشد، که باعث خیره شدن بینندگان به سوژه های اصلی شما می شود.

استفاده از ابزار آلات دم کردن قهوه را از یاد نبرید، فرنچ پرس، استمپ، گریندر، فلاسک و سیفون همه و همه جلوه ای حرفه ای و بی نظیر به عکس های شما می بخشند، اما تمیز بودن وسایل، هارمونی رنگ ها و از همه مهم تر به تعادل رساندن خصوصیات دو قطبی یک عکس، مانند تاریکی و روشنایی، گرمی و سردی است.

coffee

داستان تعریف کنید، یادداشت بگذارید، از عناصر ادبی و هنری در کنار قهوه ها استفاده کنید، به راحتی می توانید با استفاده از پودر و دانه های قهوه پیامی را به مخاطبان خود منتقل کنید، پس همیشه به دنبال خلاقیت در چینش اجزا باشید.

از حرکات و داینامیک بودن مراحل تهیه قهوه ایده بگیرید، از بخش شدن آرد در هوا، بخار در هوا، قطرات آب، عرق کردن تجهیزات و صد ها اکشن دیگر که موجب زنده تر شدن محتوای تصویری شما می شود، با این روش شما بیننده را بیش از پیش به سوژه خود نزدیک می کنید، این حس آمیزی ها و تعاملات زنده، در ایجاد یک تصویر پر معنی و مفهوم با ارزش است.

ممنون که تا اینجا هم با ما همراه بودید، امیدوارم برای مطالعه دیگر مقالات ما بخش بلاگ سایت را نگاهی دوباره بیاندازید، دوست دار همیشگی شما، پیکسمر.

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۰۱ ۱۵:۱۸:۳۶ ب ظ