وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


عکاسی با آبرنگ از خلاقانه ترین و جذاب ترین انواع عکاسی ها می باشد، با استفاده از رنگ های مناسب و سوژه ای جذاب می توانید عکس های جذابی را ثبت کنید، پس با پیکسمر
امروز به دنبال توضیح نکات عکاسی از گل و گیاه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید عکس های مودی و دارک از گل ها تهیه کنید.
امروز به دنبال توضیح جامعی در رابطه با تنظیمات دوربین برای عکاسی تبلیغاتی هستیم، پس با ما همراه باشید، تا کلیت ماجرا را بیشتر درک کنید.
امروز به دنبال توضیح نکات عکاسی از قهوه و نوشیدنی های بر پایه قهوه هستیم، پس پیکسمر را دنبال کنید، تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این نوشیدنی های جذاب و انرژی
با درود خدمت دوستان پیکسمری عزیز، در این مقاله به دنبال توضیح نکات پروژه های عکاسی هستیم، که میک آپ در آن نقش پر رنگی دارد.


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

 انواع مختلف چینش نور پرتره

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۲۰:۵۸:۱۰ ب ظ


   انواع مختلف چینش نور  
اگر تا به حال از استودیو نورپردازی استفاده نکرده اید، بهتر است، از مدلی استفاده کنید که صبور باشد. این کار موجبات یادگیری بیشتر شما را فراهم می کند، زیرا تغییر جزئی از نور باعث عوض شدن حالت عکس می شود.

light

نورپردازی پروانه ای
یکی از انواع چیدمان نوری که در عکاسی پرتره میتوانید به کار ببرید، نورپردازی پروانه ای است. شما با ایجاد یک سایه پروانه ای شکل زیر بینی سوژه خود میتوانید عکس خود را ثبت کنید. عکاسی پروانه ای به یک منبع نوری که درست در پشت دوربین قرار گیرد نیاز دارد و در این جا هر چه زاویه تندتر باشد، سایه عمیق تری ایجاد می کند. فقط دقت داشته باشید سایه ایجاد شده زیر بینی، به لب های او نرسد. نورپردازی پروانه ای زیر چانه، بینی و دور گونه ها نیز سایه ایجاد می کند. شما با استفاده از رفلکتور سفید می توانید، زیر چانه سوژه را روشن تر کنید.

پرتره دخترنورپردازی رامبراند
در عکاسی رامبراند، سایه حاصل از بینی آنقدر بلند است، که به سایه روی گونه متصل می شود و باعث ایجاد مثلث روی گونه می شود.
شما با قراردادن  یک منبع نور کمی بالاتر از سطح چشم و در محور 45 درجه می توانید، این عکس را ثبت کنید.
این نوع نورپردازی معمولا عصبی، عبوس و هنری است، اگر می خواهید عکس ملایم تر شود، می توانید از یک رفلکتور استفاده کنید.   
lightنورپردازی اسپلیت
نورپردازی اسپلیت نوعی نورپردازی است، که در آن نصف صورت سوژه روشن و نصف دیگر تاریک می شود.
نورپردازی اسپلیت بسیار ساده است، کافیست نور خود را در یک طرف مدل قرار دهید، منبع نور اصلی خود را در یک طرف مدل با زاویه 90درجه تنظیم کنید، تا تجربه ای متفاوت از عکاسی برای خود رقم بزنید.
 
           


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۶-۱۶ ۱۳:۵۱:۵۳ ب ظ