نکات داستان سرایی در عکاسی قسمت دوم

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۹-۱۷ ۱۴:۱۲:۳۸ ب ظ

با سلام و درود خدمت شما عزیزان پیکسمری، در این مقاله به دنبال توضیح نکاتی در رابطه با عکاسی و نحوه داستان سازی درست آن هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید این موضوع را در عکاسی، حرفه ای تر دنبال کنید.

شاید باورتان نشود، اما تسلط شما بر روی دوربین و هنر خود تاثیری به غایت شدید بر روی نتيجه نهایی داستان سرایی شما دارد، پس در وحله اول به پیشرفت و توسعه هنر و حرفه خود در کنار داستان سرایی در تصاویر خود، توجه ویژه کنید، چرا که فقط بدین طریق می توانید محدودیت های حرفه ای خود را از جلوی خلاقیت خود دور کنید، تا خلاقیت شما نیز توان خود نمایی داشته باشد، 

تجهیزات در بیان داستان شما تاثیر بسیاری دارد، اما داستان سرایی بیشتر بر روی احساس انسان ها تاثیر گذار است پس با دوربین و تجهیزاتی کار کنید، که در استفاده از آن راحت ترید و بیشتر می توانید خودتان باشید. 

بحث ثبت احساسات شد، پس قابتان را در همین مسیر تنظیم کنید، بیشتر حرکات می توانند معنی را در ذهن بیننده ایجاد کنند، پس ثبت حرکات بدن یا زبان بدن یکی از این راه ها می باشد، که به واسطه آن می توانید، احساسات را منتقل کنید، از فضای منفی و مثبت استفاده کنید، برای تعریف داستان خود می توانید، از تمامی خصوصیات موجود در یک تصویر حرفه ای استفاده کنید، از هم نشینی و قانون طلایی گرفته تا قانون یک سوم و چشم برتر، دست شما همیشه باز است، اگر تجربه این سبک از عکاسی ها را داشته باشید، حتماً می توانید ترکیب مناسب از تکنیک ها و سبک ها را استفاده کنید. 

راه حل های زیادی هست، که به واسطه آن می توان داستان را تعریف و حالتی متفاوت به عکس بخشید، این خود وابسطه به این است که چقدر از خلاقیت خود استفاده کنید، اما جذاب ترین این تکنیک ها استفاده از سرعت شاتر پایین است، بدین طریق هم نور بیشتری در اختیار دارید و هم حرکت را می توانید به شیوه ای ابسترکت طور ثبت کنید، این تکنیک می تواند کمک شایانی به داستان سرایی شما کند، پس اگر به این حالت از عکاسی علاقه دارید، کار های هنری کارتیر را دنبال کنید، که به نوعی می تواند گفت، معروف ترین عکاس خیابانی قرن 19 بوده است.

ممنون که ما را در این مقاله همراهی می کنید، برای خواندن ادامه این مقالات در رابطه با داستان سازی ادامه این مقالات را در بخش بلاگ ها جستجو کنید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های ما، سایت و صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید. 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۹-۱۷ ۱۴:۱۲:۳۸ ب ظ

آسان، مطمئن، عکس و ویدئوی خود را تولید کنید

ما تا پایان راه، در تمام مراحل، همراه و مشاور شما خواهیم بود.
گارانتی
ضمانت کیفیت محتوا
بازگشت تمام وجه در صورت عدم کیفیت محتوای تحویلی
پشتیبانی
پشتیبانی ۷ روز هفته
پشتیبانی از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در تمام روز های هفته
بازگشت وجه
لغو سفارش تا ۲۴ ساعت
بازگشت تمام وجه پرداختی پس از لغو سفارش
حریم شخصی
حریم شخصی
دسترسی خصوصی به داده ها در فضای رمزگذاری شده
هئش مصنوعی
هوش مصنوعی
قدرت گرفته از هوش مصنوعی برای تولید محتوای با کیفیت
ذخیره زمان
صرفه جویی در زمان
سهولت مدیریت در تمام مراحل سفارش به صورت غیر حضوری

ارتباط با ما

  • برای مشاوره و همکاری با پیکسمر در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید . ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  • 09107192954
  • 021-91031895
  • تهران، نبش خیابان فلسطین و انقلاب، پ 281 ، ساختمان سرای نوآوری و صنایع خلاق، طبقه 5 ، خانه نوآوری ، پیکسمر
  • pixmer_com