وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

معرفی جشنواره های فیلم در سراسر جهان

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۲۹ ۱۷:۵۳:۲۸ ب ظ

جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.

پیکسمر در این مقاله قصد دارد تا به معرفی چند فستیوال هنری در حوزه فیلم برداری بپردازد تا بتواند اطلاعات اندکی به شما مخاطبان عزیز بدهد.

پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

آپارات

 

1) Venice International Film Festival :

جای تعجب نیست که این مقاله با جشنواره معروف فیلم ونیز آغاز می شود که هر سال در Palazzo del Cinema di Venezia در ونیز برگزار می شود. جشنواره بین المللی فیلم ونیز که در سال 1932 تأسیس شد، قدیمی ترین جشنواره جهان در این حوزه است و امسال بیست و هفتمین دوره این جشنواره برگزار میشود.

 

2) The Cannes Film Festival :

امسال 27 امین دوره جشنواره کن برگزار میشود که این از قدیمی ترین جشنواره های فعال در این حوزه می باشد. فرش قرمز کن از جذاب ترین اتفاقات این جشنواره است.

 

3) TriBeca Film Festival :

جشنواره فیلم Tribeca یک جشنواره فیلم مستقل آمریکایی است که هر سال در نیویورک برگزار می شود. هدف از برگزاری این جشنواره احیاء اقتصاد و زندگی فرهنگی شهر پس از حملات 11 سپتامبر 2001، توسط رابرت دنیرو ، کریگ هاتکوف و جین روزنتال بود.

 

4) Taormina Film Festival :

این جشنواره که  در شهر تاریخی آتن یونان برگزار میشود، در یک تراس طبیعی بر فراز دریای یونی که منظره کوه آتنا قرار دارد.

 

5) Sundance Film Festival :

ساندنس، برترین جشنواره فیلم مستقل آمریکا و یکی از بزرگترین های جهان، امسال سی و پنجمین دوره از جشنواره خود را جشن می گیرد. این جشنواره توسط مؤسسه ساندنس، یک سازمان غیرانتفاعی فرهنگی و توسط رابرت ردفورد تأسیس شده است. این جشنواره نشان دهنده ابتکاری ترین فیلمسازان آمریکایی و بین المللی است.

 

6) HKIFF,HongKong – china :

جشنواره بین المللی فیلم هونگ کونگ همه ساله توسط انجمن بین المللی جشنواره فیلم هنگ کنگ، یک سازمان غیرانتفاعی و غیردولتی متعهد به ارتقاء هنر و انجام تولید فیلم با ابعاد بین المللی برگزار می شود.

 

و بسیاری دیگر از جشنواره های مختلفی که همه ساله در سراسر دنیا برگزار میشود.

 

پیکسمر از نهایت توجه شما به این مقاله تشکر میکند.

شما می توانید از دیگر مطالب سایت ما نیز دیدن نمایید.


در دسته بندی : - اخبار

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۲۳ ۱۷:۰۴:۲۴ ب ظ