وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

بررسی ميکروفن Rode wireless go

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۹-۰۱ ۱۳:۰۷:۲۳ ب ظ

در این مقاله به دنبال بررسی میکروفون بیسیم

Rode Wireless GO

هستیم، پس با ما همراه باشید، تا هر آنچه که برای خرید این دستگاه کوچک و کاربردی نیاز است، را بدانید.

Rode wireless go

وزن دستگاه

2.25 ounces

ابعاد دستگاه

 1.78 x 0.73 x 1.69 inches

منبع انرژی

 1 Lithium Polymer batteries required. (included)

باز خورد خریداران از آمازون 

 4.5 out of 5 stars 2,741Reviews

تاریخ انتشار

Date First Available April 4, 2019

نوع باتری 

Battery type Polymer

اندازه صفحه نمایشگر

 1 Inches

Rode wireless go

این میکروفن که متشکل از دو جزء فرستنده و گیرنده است، می تواند فاصله ای به شعاع 50 متر را به صورت کاملاً واضح و دقیق پوشش دهد، اما بر اساس اطلاعات شرکتی توانایی پوشش فضایی به شعاع 70 متر را دارد، از خصوصیات دیگر آن می توان، به قابلیت تنظیم سطح صدا اشاره کرد، که در سه سطح متفاوت از طریق گیرنده قابل تنظیم است.

این میکروفون دارای پورت میکروفن های جدا گانه نیز می باشد، بدین طریق شما هر میکروفنی را می توانید، با استفاده از رابط مناسب به فرستنده یا دستگاه ضبط آن متصل کنید، این یعنی از این پس می توانید، میکروفون های سیمی خود را تبدیل به میکروفن بی سیم کنید، مدت زمان نگهداری شارژ این دستگاه 7 ساعت می باشد، پس تقریباً با یک بار شارژ کامل آن می توانید، از پس هر پروژه ای بر بیاید، پس از تست این دستگاه توسط اعضای فیلمبرداری پیکسمر، متوجه ضعف جزئی این دستگاه در ضبط با کیفیت در مکان های بسته شدیم، بدین طریق که برای ضبط صدای یک شخص به صورت کاملاً حرفه ای مناسب نمی باشد، یعنی این میکروفون قابلیت میکروفون های استودیوی را ندارد، اما در اماکن شلوغ و فضای باز صدای سوژه را با کمترین نویز و اختلال ضبط می کند، وزن و اندازه کوچک آن بی نظیر است و بر اساس ادعای شرکت سازنده این دستگاه کوچک ترین میکروفون بی سیم جهان می باشد.

فرستنده و گیرنده این دستگاه دارای کلیپ های محکمی می باشند که برای اتصال آن ها به دوربین و سوژه کاربرد بسیاری دارد، میکروفن درونی این دستگاه دارای فرم omnidirectional است، که پیش تر در میکروفون های هاش اف استفاده می شد، اما با این تفاوت که قابلیت ضبط مکالمات افراد نزدیک به سوژه را نیز دارد. این دستگاه دویست دلاری در پکیج خود دارای سیم رابط برای اتصال به دوربین، فرستنده، گیرنده و ویندشیلد مناسب برای میکروفون خود است، اما کیفیت این ویند شیلد و استحکام آن بر روی دستگاه، مناسب نیست، رابط شارژی این میکروفون نیز، کابل

USB type c می باشد، پس برای شارژ کامل آن نیاز به مدت زمان طولانی ندارید، در ضمن با خرید تبدیل مخصوص این شرکت، میکروفون خود را می توانید، به راحتی به گوشی های همراه خود متصل کنید، تا صدایی با شفافیت و کیفیت چندین برابری را نسبت به میکروفن های تلفن خود ضبط کنید. 


در دسته بندی : - اخبار

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۹-۰۱ ۱۰:۰۸:۳۰ ق ظ