وبلاگپیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.
پیکسمر سامانه رزرو آنلاین عکاس و فیلمبردار جهت پرورش نیروی متخصص و خلاق در زمینه ی تولید محتوای تصویری و ویدئویی دوره ی کاراموزی برگزار میکند. در این دوره
زندگیمون تشکیل شده از کلی لحظات گوناگون. لحظه هایی توی زندگیمون هستن که اون طور که باید و شاید ثبتشون نمیکنیم. پیکسمر اومده تا به همه بگه که لحظات خوب زندگیمون


آیا می دانید یک چشم شما از چشمی دیگر قوی تر است، اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی از این برتری برای ثبت عکس های بهتر استفاده کنید.
امروز به دنبال توضیح قانون اعجاب در اعداد هستیم، با پیکسمر همراه باشید تا روانشناسی را به نحوی دیگر در هنر عکاسی خود استفاده کنید.
در این مقاله قصد داریم چگونگی ثبت نوار های نوری خورشید را به شما عکاسان هنرمند توضیح دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید از این تکنیک برای زیبا تر کردن عک
در زمینه عکاسی از ساختار ها و ساختمان ها چندین نکته و تکنیک وجود دارند که می توان با استفاده از آنها سطح عکاسی خود را نه تنها در عکاسی از ساختمان بلکه در تمامی
عکاسی از حیوانات با توجه به تفاوت های حرکتی و رفتاری آنها نسبت به انسان ها دارای نکاتی متفاوت است، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به درستی از حیوانات عکاسی


آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.
امروز قصد داریم Intervalometer را بررسی کنیم و چگونگی استفاده از آن را به شما آموزش دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا دلایل و چگونگی استفاده از آن را فرا بگیرید
امروز قرار هست هیستوگرام دوربین عکاسی و چگونگی خواندن آن را به منظور ثبت عکس های بهتر برای شما توضیح دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید از این نمودار به
وب امروز می خوام درباره نکات نهایی یک پروژه عکاسی و فیلمبرداری برای شما بنویسم. اولین کاری که باید بکنید این هست که به محض اینکه راه
خوب در مبحث تمیز کردن قسمت داخلی دوربین اول باید چند نکته رعایت شود: حتما تا وقتی که مقدار گرد و غبار آیینه درونی دوربینتون از حد خارج نشده، این پروسه رو انجام

چگونگی ثبت تایم لپس

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ ۱۳:۲۱:۱۰ ب ظ

عکاسی از حیوانات با توجه به تفاوت های حرکتی و رفتاری آنها نسبت به انسان ها دارای نکاتی متفاوت است، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به درستی از حیوانات عکاسی کنید.

میمون

استفاده از انواع لنز در این نوع عکاسی مجاز است، اما برای اینکه بتوانید بدون اینکه سوژه مورد نظرتان متوجه حضور شما شود، از آن عکاسی کنید بهتر است از لنز های زوم استفاده کنید. عکاسی از حیوانات وحشی و درنده نیز دارای خطرات مختص به خود است، پس برای ثبت عکس مورد نظر خود بهتر است اول جوانب ایمنی را رعایت کنید، سپس به دنبال هنر نمایی خود در فضای طبیعت باشید، پس لنز های زوم بار دیگر اهمیت خود را در این زمینه اثبات می کنند.

استفاده از سرعت های بالاتر شاتر می تواند از خراب شدن تصویر شما به واسطه تحرک سوژه جلوگیری کند، پس برای ثبت تصویری شارپ تر و صحیح تر تا سر حد ممکن سرعت شاتر خود را بالا ببرید. به واسطه افزایش سرعت شاتر، نور کمتری مجال وارد شدن به سنسور دوربین شما را دارد، پس برای جلوگیری از تاریک شدن تصویر ایزوی دوربین را افزایش دهید، افزایش ایزو به معنی افزایش حساسیت سنسور به نور می باشد، و همین دلیلی بر افزایش نویز های ایجاد شده در تصویر است، پس افزایش ایزو با کاهش کیفیت عکس شما رابطه مستقیم دارد.

سنجاب

برای جلوگیری از کاهش کیفیت عکس ثبت شده به واسطه افزایش ایزو و سرعت شاتر، بهتر است در ساعات طلایی روز برنامه عکاسی خود را بچینید. استفاده از نرم افزار های پیش بینی وضعیت آب و هوا می تواند برای برنامه‌ریزی دقیق تر عکاسی شما بسیار کاربردی باشد، پس حتما به استفاده از این نرم‌افزار ها عادت کنید.

برای اینکه بتوانید به بهترین شکل ممکن به شکار لحظات طبیعی شکل گرفته توسط حیوانات بپردازید، حتما قبل از مواجهه با آنها نحوه زندگی و رفتار های آن ها را مطالعه کنید، تا بتوانید شانس بیشتری برای ثبت عکس طلایی خود داشته باشید، همین مورد می تواند دلیل خوبی باشد، برای انجام پروژه خود به همراه فردی متخصص در رابطه با حیوان مورد نظر شما.

حتما از قانون یک سوم به درستی استفاده کنید، برای این کار باید بدانید جدای از قرار گیری سوژه در نقاط یک سوم تصویر، بقیه تصویر شما که سوژه آنرا اشغال نمی کند نیز حائز اهمیت است، چرا که می توانند تاثیر بسیار زیادی روی چشم گیر بودن تصویر ثبت شده بگذارد، پس سعی کنید به هنرمندانه ترین حالت ممکن فضای خالی تصویر خود را ثبت کنید.

سنجاب دونده

صبر کنید و در بهترین حالت ممکن تصویر خود را ثبت کنید، برای ثبت یک تصویر خوب محدودیت زمانی اعمال نکنید، یک تصویر طلایی با مفهومی غنی برای شما کافیست، پس برای کیفیت عکاسی کنید نه کمیت.

نکته دیگری که می تواند کمک شایانی به شما کند، دقت کردن به صدای شاتر است، قطعا در فضایی خلوت و ساکت صدای شاتر شما می تواند سوژه شما را از حضورتان مطلع کند، پس برای جلوگیری از فرار کردن سوژه خود، شاتر خود را بر روی حالت بی صدا قرار دهید و یا اگر این امکان برای شما وجود ندارد، صبر کنید و تنها وقتی که از تصمیم خود مطمئن هستید عکس خود را بگیرد، تا افسوس از دست دادن موقعیت را نخورید، اما اگر صدای دوربین شما در میان صدای زنده طبیعت به گوش نمی رسد، استفاده از حالت برست مد می تواند کمک بسیاری به شما در شکار لحظات خاص کند، مثل زمانی که گله ای از اسب ها در حال دویدن اند.

تا اینجای کار با نکات ابتدایی عکاسی از حیوانات آشنا شدیم، پس برای اطلاعات بیشتر و با خبر شدن از جدیدترین اخبار ما سایت و صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ما مثل همیشه منتظر دیدن عکس های زیبا شما هستیم، پس ما را از دیدن آنها محروم نکنید.


در دسته بندی : - عکاسی - اخبار

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۴-۳۰ ۱۴:۳۳:۰۳ ب ظ