وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

ایده فیلمبرداری با ایستک

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۳-۳۰ ۲۳:۵۸:۲۳ ب ظ
 

ویدیو شماره یک با ایستک

موارد لازم :

1) 3 عدد ایستک
2) دوربین عکاسی
3) نخ نامرئی
 

شرح ساخت ویدیو :

مرحله اول :
ابتدا نخ نامرئی را برداشته و دور قسمت فلزی زیرین ایستک می چرخانیم. بطوری که حداقل چهار دور پیچانده شود. نخ ها رو به هم گره نزنید و هر دو طرف آزاد باشد. این کار را با 2 تا ایستک به همین شکل انجام خواهیم داد.
 
مرحله دوم :
حال ایستک ها را روی میز قرار می دهیم به شکلی که بطری های ایستک در یک راستا پشت سر هم به یک فاصله قرار بگیرند. به گونه ایی که اگر از روبرو به آن ها نگاه کنیم فقط یک ایستک معلوم باشد و بطری های پشتی معلوم نباشند.
 
مرحله سوم:
حال به دو نفر برای اجرای کار نیاز داریم. که هر یک می بایستی هدایت یک بطری ایستک را بر عهده بگیرد. به این شکل که هر شخص دو طرف نخ یک ایستک را در دستان خود می گیرد، با یک دست یک سمت نخ را ثابت نگه می دارد و با دست دیگر نخ را به سمت خود میکشد تا چرخش لازم ایجاد شود. همزمان با این اتفاق دوربین به سمت جلو حرکت می کند.
 

ویدیو شماره دو با ایستک

موارد لازم :

1) 1 عدد ایستک
2) دوربین عکاسی
3) لیوان
 

شرح ساخت ویدیو :

مرحله اول:
ابتدا لیوان را برداشته و روی میز قرار می دهیم سپس درب ایستک را باز میکنیم. توجه داشته باشید که زیر میز می بایست تاریک باشد.
 
مرحله دوم:
در حین ریختن ایستک در داخل لیوان فیلمبرداری را آغاز می کنیم. باید توجه داشت که این ویدیو در دو بخش فیلمبرداری می شود. بخش اول زمانی است که مطابق فیلم از بالای میز به سمت پایین دوربین را حر کت می دهیم و در بخش دوم مطابق فیلم عمل می کنیم.
 
مرحله سوم:
در تدوین دو فیلم گرفته شده را به هم می چسبانیم.

نکته: قسمت جالب این نوع  فیلمبرداری ها این است که شما می توانید با دوربین گوشی های خود انجام دهید.
 

ثبت خاص ترین لحظات شما در قاب پیکسمر.
پیکسمر | سامانه رزرو آنلاین عکاس و فیلمبردار.

در دسته بندی : - فیلمبرداری

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۳-۲۵ ۱۹:۲۶:۲۵ ب ظ