وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

روانشناسی در مصاحبه ۱

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۳۱ ۱۲:۳۹:۵۳ ب ظ

نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.

interview

به طور مثال در بدو مواجه با افراد پس از سلامی گرم درخواست کنید، تا دقایقی کوتاه از وقت گرانبهای خودشان را برای یه کار اجتماعی و مفید به شما بدهند، سپس موضوع مصاحبه را بدون توضیح دقیق و به صورت کاملا خلاصه توضیح دهید، سپس قصد خود را از ضبط مصاحبه روشن کنید، با اینکار ذهن مخاطب خود آرام آرام با هدف خودتان یکی می کنید، ذهن مخاطب ها برای مصاحبه آماده پیشنهاد و یا خریداری ذهنیت شما نیست، مگر اینکه شما محصول ذهن خود را بر روی میز بگذارید و آنرا عرج دهید، با این روش فرد مذکور مشتاق و کنجکاو می شود و خود می خواهد قسمتی از محصول فکر شما شود.

اما مهم ترین نکته برای ثبت یک مصاحبه خوب پیدا کردن سوژه مناسب است، سوژه های خوب افرادی با حوصله، صبور، پر انرژی، و خالی از هرگونه وظیفه و درگیری اند، پس برای انتخاب سوژه مناسب به دنبال مادر پدر ها و یا افراد مسن بگردید، در این میان جوانان بین ۱۲ تا ۱۹ سال هم علاقه زیادی به انجام مصاحبه دارند.

interview

مصاحبه گر های خانوم توانایی بیشتری را در متقاعد کردن دیگران به منظور مصاحبه دارند، پس یک همراه خانوم در این عرصه می تواند بسیار مفید واقع شود، افرادی که در یک مکان نشسته اند، یا منتظر فردی یا چیزی هستند، احتمال بیشتری دارد، که بخواهند با شما همکاری کنند، در این میان دختر ها و پسر هایی هستند که به دلیل مشکلات خانوادگی و اجتماعی دوست ندارند با هم دیگر دیده شوند، پس توانایی مصاحبه کردن از زوج ها کم تر است، اما تقریباً تمامی اجتماعات انسانی بیش از ۴ نفر، احتمال زیادی برای ایجاد کشش و ایجاد یک تغییر دارند، پس می توان در میان آنها حداقل یک پیش قراول را برای ثبت مصاحبه پیدا کرد.

interview

افرادی که با دیدن دوربین به مو، ریش لباس و ظاهر خود می رسند، مانند یک تابلوی سلام من عاشق مصاحبه شدنم، برای دوربینتان علامت می فرستند، اما دقت کنید، این مسئله که شما متوجه آن هستید را نباید بفهمند، وگرنه تظمینی در همکاری وجود ندارد، چرا که درصد زیادی از مردم به دنبال فردی نیازمند برای کمک کردن می گردند، پس خود را به کمک آنها محتاج نشان دهید.

ادامه این مقاله را در پستی دیگر توضیح خواهیم داد.

ممنون که با ما همراه بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - فیلمبرداری

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۲۸ ۱۲:۵۱:۰۹ ب ظ