وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

درباره پیکسمر

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۳-۲۴ ۲۳:۴۹:۲۷ ب ظ

زندگیمون تشکیل شده از کلی لحظات گوناگون. لحظه هایی توی زندگیمون هستن که اون طور که باید و شاید ثبتشون نمیکنیم. پیکسمر اومده تا به همه بگه که لحظات خوب زندگیمون واقعا ارزش ثبت شدن دارن و باید کاملا حرفه ای و به بهترین شکل ثبت بشن.

پیکسمر یک سامانه رزرو آنلاین عکاس و رزرو آنلاین فیلمبردار است که قصد دارد خدمات عکاسی و فیلمبرداری را به صورت کاملا آندیمند و در لحظه ارائه کند.

 

پیکسمر - pixmer

 

چرا از پیکسمر استفاده کنیم؟

عکاس/فیلمبردار پس از سپری کردن دوره های آکادمیک و آموزشی خود و پس از گرفتن مدرک زمانی که میخواهد وارد بازار کار شود، اولین مشکلی که به آن بر میخورد پیدا کردن مشتری است. از کجا  مشتری پیدا کند؟ یکی از راه های آن این است که یک پیج اینستاگرامی بزند و با هزار دردسر آنرا به هزاران کا فالوور برساند تا یک سری مشتری داشته باشد. خب پیکسمر این بازار را در اختیار عکاسها و فیلمبردار ها قرار میدهد و به آنها میگوید که شما نیاز نیست به فکر مشتری باشید و فقط کافی است روی بخشی که روی آن مهارت دارید تمرکز کنید. که این میشود یک جامعه ی کارافرینی برای عکاسها و فیلمبردار ها.

 

وقتی نیاز به تولید محتوای تصویری و ویدئویی داریم باید چکار کنیم؟

از اطرافیان پرس و جو میکنیم تا شخصی یا گروهی را پیدا کنیم که نسبت به هزینه ی مد نظرمون کیفیت مطلوبی را ارائه دهد. راستی این کار چقد زمان از ما صرف میکند؟ چگونه باید به مجری ای که برای پروژه ی تولید محتوایی خود پیدا میکنیم اعتماد کنیم؟ مثلا چگونه میخواهیم مطمعن باشیم که شخصی که میخواهد برای ما عکاسی یا فیلمبرداری کند آنتایم است؟ یا از کجا مطمعن شویم که نمونه کار هایی که به ما نشان میدهد برای خودش است؟ لحظه ی آخر مجری پروژه ی محتوایی کنسل میکند. چگونه جایگزین برایش پیدا کنیم؟ در زمان تحویل پروژه، پروژه را به ما تحویل نمیدهند؟ یا دیر تحویل میدهند. از کجا باید این قضیه را در کمترین زمان پیگیری کنیم؟

 

pixmer

 

در حقیقت پیکسمر اسنپ عکاس ها و فیلمبردار ها است .یعنی بر اساس نوع کار ، در هر زمانی ، هر مکانی ، متناسب با بودجه ی مد نظر خود پیکسمر ، نزدیکترین و بهترین عکاسها و فیلمبردار های اطرافتان را به شما پیشنهاد میدهد.

مهارت پیکسمر ثبت خاص ترین لحظات شماست و تمام تلاش این مجموعه این است که خدمات تولید محتوای تصویری از جمله عکاسی و فیلمبرداری (با ادیت و تدوین) را به صورت کاملا آندیمند (on-demand) و در لحظه ارائه کند.

حواسمون باشه... لحظه های خوب زندگیمون زود تموم میشن. با حرفه ای ثبت کردن این لحظات اونارو تا عبد موندگار کنیم.

پیکسمر عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای برای همه.


در دسته بندی : - اخبار

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۳-۲۴ ۲۳:۲۸:۴۷ ب ظ