درباره پیکسمر

آخرین ویرایش در ۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۱۵:۳۵:۲۲ ب ظ

زندگیمون تشکیل شده از کلی لحظات گوناگون. لحظه هایی توی زندگیمون هستن که اون طور که باید و شاید ثبتشون نمیکنیم. پیکسمر اومده تا به همه بگه که لحظات خوب زندگیمون واقعا ارزش ثبت شدن دارن و باید کاملا حرفه ای و به بهترین شکل ثبت بشن.

پیکسمر یک سامانه رزرو آنلاین عکاس و رزرو آنلاین فیلمبردار است که قصد دارد خدمات عکاسی و فیلمبرداری را به صورت کاملا آندیمند و در لحظه ارائه کند.

 

پیکسمر - pixmer

 

چرا از پیکسمر استفاده کنیم؟

عکاس/فیلمبردار پس از سپری کردن دوره های آکادمیک و آموزشی خود و پس از گرفتن مدرک زمانی که میخواهد وارد بازار کار شود، اولین مشکلی که به آن بر میخورد پیدا کردن مشتری است. از کجا  مشتری پیدا کند؟ یکی از راه های آن این است که یک پیج اینستاگرامی بزند و با هزار دردسر آنرا به هزاران کا فالوور برساند تا یک سری مشتری داشته باشد. خب پیکسمر این بازار را در اختیار عکاسها و فیلمبردار ها قرار میدهد و به آنها میگوید که شما نیاز نیست به فکر مشتری باشید و فقط کافی است روی بخشی که روی آن مهارت دارید تمرکز کنید. که این میشود یک جامعه ی کارافرینی برای عکاسها و فیلمبردار ها.

 

وقتی نیاز به تولید محتوای تصویری و ویدئویی داریم باید چکار کنیم؟

از اطرافیان پرس و جو میکنیم تا شخصی یا گروهی را پیدا کنیم که نسبت به هزینه ی مد نظرمون کیفیت مطلوبی را ارائه دهد. راستی این کار چقد زمان از ما صرف میکند؟ چگونه باید به مجری ای که برای پروژه ی تولید محتوایی خود پیدا میکنیم اعتماد کنیم؟ مثلا چگونه میخواهیم مطمعن باشیم که شخصی که میخواهد برای ما عکاسی یا فیلمبرداری کند آنتایم است؟ یا از کجا مطمعن شویم که نمونه کار هایی که به ما نشان میدهد برای خودش است؟ لحظه ی آخر مجری پروژه ی محتوایی کنسل میکند. چگونه جایگزین برایش پیدا کنیم؟ در زمان تحویل پروژه، پروژه را به ما تحویل نمیدهند؟ یا دیر تحویل میدهند. از کجا باید این قضیه را در کمترین زمان پیگیری کنیم؟

 

pixmer

 

در حقیقت پیکسمر اسنپ عکاس ها و فیلمبردار ها است .یعنی بر اساس نوع کار ، در هر زمانی ، هر مکانی ، متناسب با بودجه ی مد نظر خود پیکسمر ، نزدیکترین و بهترین عکاسها و فیلمبردار های اطرافتان را به شما پیشنهاد میدهد.

مهارت پیکسمر ثبت خاص ترین لحظات شماست و تمام تلاش این مجموعه این است که خدمات تولید محتوای تصویری از جمله عکاسی و فیلمبرداری (با ادیت و تدوین) را به صورت کاملا آندیمند (on-demand) و در لحظه ارائه کند.

حواسمون باشه... لحظه های خوب زندگیمون زود تموم میشن. با حرفه ای ثبت کردن این لحظات اونارو تا عبد موندگار کنیم.

پیکسمر عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای برای همه.

 

آدرس: تهران - بلوار کشاورز- نبش 16 آذر - پلاک 78 - طبقه 10 - واحد 1004

 


در دسته بندی : - اخبار

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۳-۲۴ ۲۳:۲۸:۴۷ ب ظ

آسان، مطمئن، عکس و ویدئوی خود را تولید کنید

ما تا پایان راه، در تمام مراحل، همراه و مشاور شما خواهیم بود.
گارانتی
ضمانت کیفیت محتوا
بازگشت تمام وجه در صورت عدم کیفیت محتوای تحویلی
پشتیبانی
پشتیبانی ۷ روز هفته
پشتیبانی از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در تمام روز های هفته
بازگشت وجه
لغو سفارش تا ۲۴ ساعت
بازگشت تمام وجه پرداختی پس از لغو سفارش
حریم شخصی
حریم شخصی
دسترسی خصوصی به داده ها در فضای رمزگذاری شده
هئش مصنوعی
هوش مصنوعی
قدرت گرفته از هوش مصنوعی برای تولید محتوای با کیفیت
ذخیره زمان
صرفه جویی در زمان
سهولت مدیریت در تمام مراحل سفارش به صورت غیر حضوری

ارتباط با ما

  • برای مشاوره و همکاری با پیکسمر در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید . ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  • 09107192954
  • 021-91031895
  • تهران، نبش خیابان فلسطین و انقلاب، پ 281 ، ساختمان سرای نوآوری و صنایع خلاق، طبقه 5 ، خانه نوآوری ، پیکسمر
  • pixmer_com