وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

آموزش عکاسی تیلت یا داچ

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۹-۰۲ ۱۵:۲۸:۳۴ ب ظ

درود بر دوستان همیشگی پیکسمر در این مقاله به دنبال توضیح مختصری از تکنیک Dutch photography هستیم، پس این آموزش را از دست ندهید، تا شما هم بتوانید تصاویر غیر معمول و زیبایی را خلق کنید.

آموزش عکاسی

اسم این سبک از عکاسی به دلیل استفاده فیلمساز های آلمانی برای اولین بار در جهان عکاسی داچ نام گرفت، اما بعد ها نام های دیگری را نیز بر آن نسبت دادند، از جمله عکاسی بتمنی، که باز هم به دلیل استفاده از این تکنیک در اولین فیلم از مجموعه بتمن اسمی کاملا عجیب برای آن انتخاب گشت.

حال در توضیح این سبک باید گفت، آیا از عکاسی در چهارچوب خسته نشده اید؟ آیا به دنبال راهی برای جالب انگیز تر کردن آثار خود هستید؟ اگر بلی، خطوط افقی و عمودی را از یاد ببرید، لازم نیست همیشه عکس های خود را متابق قوانین معمول ثبت کنید، بلکه با کمی بازی کردن با محور های دوربین، تصاویر خود را کج کنید، تا دنیای کامپوزیشن های شما پرورانده شود.

برای بهتر کردن عکس های خود ترکیب این سبک را با تکنیک های دیگر امتحان کنید، مانند انواع تکنیک های جای گزاری، قوانین یک سوم و طلایی، لانگ شات یا حتی تایم لپس، این قدرت شما در انجام تکنیک های متنوع است، که اثر شما را نسبت به دیگر عکاسان چیره در این سبک به خصوص می کند. 

برای پر رنگ تر کردن سوژه ها و کامپوزیشن خلاقانه خود می توانید، به راحتی از خطوط هدایتگر و یا خطوط موازی استفاده نمایید، دست شما را خلاقیت شما باز می کند، پس برای استفاده از این تکنیک هم باید تجسم درستی از تصویر ثبت شده داشته باشید و هم از خلاقیت خود برای بکار بردن تکنیک های دیگر در کنار تیلت کردن تصاویر استفاده کنید.

در آخر شما را دعوت می کنم، به دیدن هر چه بیشتر تصاویر این چنینی تا مخیله شما با این سبک از عکاسی ارتباط بگیرد و در زمان استفاده از آن تسلط کافی به آنچه که به دنبالش هستید، داشته باشید.

ممنون از همگی دوستان پیکسمری عزیز، برای اطلاع از تازه‌ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، سایت و صفحه اینستاگرام پیکسمر را دنبال کنید، تا آموزشی دیگر با حضور گرمتان بدرود. 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۹-۰۲ ۱۳:۲۰:۰۸ ب ظ