وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

توضیحات ابتدایی در رابطه با عکاسی پرتره

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۲۳ ۱۴:۴۴:۲۴ ب ظ

امروز به دنبال توضیح نکاتی ابتدایی در رابطه با عکاسی پرتره هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به درستی چهره ها را زیبا تر از همیشه ترسیم کنید.

pixmer

برای این منظور تجهیزات شما می توانند تاثیر بسیار زیادی را بر روی کیفیت عکس شما بگذارند، اما تظمینی وجود ندارد که حس و حال عکس شما را به خوبی به تصویر بکشد، پس هنر اصلی این سبک از عکاسی در روانشناسی عکاس نهفته است.

عکاسی پرتره را مانند یک جلسه روانشناسی در نظر بگیرید، بدین گونه که شما در وحله اول باید، به مدل خود انرژی مثبت بدهید، در مورد اتفاقات خوشایند زندگی با آنها صحبت کنید و در نهایت اعتماد به نفس کافی را به مدل خود بدهید، تا بتواند هر آنچه که هست و در وجود خود دارد، توسط دریچه ای زیبا تر و پر شور تر از چشمان خود به سمت دوربین منتشر کند.

pixmer

وظیفه عکاس در این سبک از عکاسی بلد کردن شخصیت زیبای یک فرد است، چرا که نتیجه این سبک از عکاسی معمولاً در پروفایل های شخصی و اداری استفاده می شود، پس حکم یک دیدار اولیه از فرد را در اجتماع دارد، که باید تاثیر مثبتی را بر روی عوام بگذارد.

خوب حال برای ثبت با کیفیت ترین عکس های پرتره به یک لنز فیکس و نور مناسب نیاز داریم، لنز های فیکس در این سبک از عکاسی بسیار پر طرفدار هستند، برای انتخاب لنز مناسب باید به لوکیشن عکاسی و شرایط محیطی توجه ویژه کرد، هر چه لنز شما واید تر، تصویر ثبت شده توسط شما از لحاظ وسعت دید بزرگ تر و لنز های واید دارای فاصله کانونی کوتاه تری هستند، که خود بر روی توانایی جذب نور آنها تاثیر مثبت می گذارد، اما لنز های تله که بیشترین میزان بوکه را می توانند برای شما به ارمغان آورند، البته اگر لنز تله شما فیکس باشد مانند لنز فیکس ۱۰۰.

pixmer

اگر عکاسی در استودیو صورت می گیرد، بهتر است از لنز هایی با فاصله کانونی کمتر از ۸۵ استفاده کنید تا بتوانید به راحتی در استودیو حرکت کنید و ژست های متنوع تری را برای ثبت آماده کنید. در مقالات گذشته توضیحات کاملی را در رابطه با لنز ها و خصوصیات آنها بیان کردیم، پس حتما برای افزایش اطلاعات خود، به آنها رجوع کنید.

در میان موارد تاثیر گذار در این سبک از عکاسی نور استاندارد می باشد، پس برای تاثیر گذاری بهتر از نور نرم ایجاد شده در پس سایه ها و یا دیفیوزر ها استفاده کنید، اگر در استودیو عکاسی می کنید، بهتر است از سافت باکس و یا نوری ملایم و استاندارد استفاده کنید. در مقالات گذشته انواع نور و چگونگی تغییر یا استفاده از آنها را کردیم، پس برای کسب اطلاعات بیشتر شما را به خواندن مقالات مهم ترین جز عکاسی دعوت می کنیم.

pixmer

ممنون که با ما همراه بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۲۳ ۱۴:۱۹:۲۹ ب ظ