وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

نکات عکس گذرنامه

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۲۹ ۱۷:۵۲:۴۵ ب ظ

اگر قصد سفر و یا مهاجرت به خارج از کشور را دارید، داشتن گذرنامه امری الزامی است. برای گرفن گذرنامه باید در ابتدا عکس مناسبی از خود تهیه کنید. مدت زمان بین عکس شما و ثبت درخواست برای گذرنامه نباید از 6 ماه تجاوز کند.

اگر می خواهید در عکس خود خوب به نظر برسید، ممکن است مجبور شوید یک سری کار های مقدماتی را انجام دهید.

اگر بیش از 16 سال داشته باشید گذرنامه شما 10 سال اعتبار خواهد داشت. بنابراین عکس گذرنامه شما مدت زمان طولانی ماندگار خواهد شد.

 

نکات عکس گذرنامه

 

پس با پیکسمر همراه باشید تا به شما آموزش دهد چگونه عکس ماندگار و مناسبی را ثبت کنید.

 

1) روزی که قرار است برای گذرنامه عکس بگیرید، کاملا به خود برسید و آماده شوید

- مو های خود را مرتب کنید : اما به قدری دست کاری نکنید که قیافه شما را تغییر بدهد. زیرا عکس های گذرنامه باید نمایانگر خوبی از آنچه معمولاً به نظر می رسید باشد تا بازداشت نشوید. از کلاه یا سر پوشانده دیگری استفاده نکنید، مگر اینکه قبلاً این کار را به صورت روزانه برای اهداف مذهبی انجام می دادید.

- در حد معمول آرایش کنید : سعی کنید در حدی آرایش داشته باشید که چهره شما را تغییر ندهد. مانند استفاده از کرم پودر، کرم های مرطوب کننده و از این قبیل مواد.

- لباس مناسب بپوشید : توجه داشته باشید که گذرنامه صرفا برای مسافرت به خارج کاربرد ندارد. بطور مثال گاهی ممکن است برای یک مصاحبه کاری، عکس گذرنامه خود را آپلود کنید.

لباس منطقی و تمیزی بپوشید. لباس مبهم تمرکز را از روی صورت شما برمیدارد و به لباستان منحرف میکند.

رعایت برخی نکات زیر از اهمیت بالایی برخوردار است :

قبل از عکس خواب کافی داشته باشید – محل عکاسی مناسبی را انتخاب کنید - دندان هایتان را چک کنید تا تمیز باشند و مسواک بزنید – عینک نزنید – عکستان به صورت قدی باشد.

 

در نهایت با رعایت این نکات مختصر و ساده می توانید عکس زیبا و مناسبی برای گذرنامه خود تهیه کنید.

پیکسمر از توجه شما به این مقاله تشکر میکند.

شما می توانید از دیگر مطالب سایت ما نیز دیدن نمایید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۵:۲۸:۵۱ ب ظ