وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


عکاسی با آبرنگ از خلاقانه ترین و جذاب ترین انواع عکاسی ها می باشد، با استفاده از رنگ های مناسب و سوژه ای جذاب می توانید عکس های جذابی را ثبت کنید، پس با پیکسمر
امروز به دنبال توضیح نکات عکاسی از گل و گیاه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید عکس های مودی و دارک از گل ها تهیه کنید.
امروز به دنبال توضیح جامعی در رابطه با تنظیمات دوربین برای عکاسی تبلیغاتی هستیم، پس با ما همراه باشید، تا کلیت ماجرا را بیشتر درک کنید.
امروز به دنبال توضیح نکات عکاسی از قهوه و نوشیدنی های بر پایه قهوه هستیم، پس پیکسمر را دنبال کنید، تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این نوشیدنی های جذاب و انرژی
با درود خدمت دوستان پیکسمری عزیز، در این مقاله به دنبال توضیح نکات پروژه های عکاسی هستیم، که میک آپ در آن نقش پر رنگی دارد.


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

استفاده از هندسه در عکاسی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۱۹ ۱۵:۱۲:۲۶ ب ظ

امروز قصد داریم هندسه را وارد هنر عکاسی کنیم، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید از خصوصیات منحصر به فرد اشکال به درستی استفاده کنید.

geometry

خط ها، اشکال و الگو های موجود در هر تصویر می تواند، به نقطه قوت اثر شما تبدیل شود، به طور مثال خطوط توانایی بروز کانسپت ها و احساسات خاص تصویر را به واسطه توانایی خود در هدایت چشمان ما دارند، خطوط از اجزای جدا نشدنی اثر های هندسی است.

تکرار یک الگو و یا شکل، قدرت مناسبی را می تواند به سوژه ببخشد، تکرار از راه های مرسوم هندسه برای چشم گیر تر کردن یک الگو است. اما دوست همیشگی ما تقارن با قدرت نوازش بصری فوق‌العاده خود می تواند تمامی توجهات را محو خود کند، چرا که قدرت تقارن در قدرتمند کردن تمامی اجزای تصویر در یک نسبت مساوی است.

geometry

رنگ ها با تاثیر گذاری بر روی ناخودآگاه انسان می توانند، به خصوصیات هندسی حس حالی دیگر ببخشند، با انتخاب درست رنگ نسبت به شکل ها می توانید، خصوصیات خشن و یا نرم اشکال را قوی و یا تضعیف کنید، یا حتی رنگ ها را از صفحه بشویید، سیاه و سفید را وارد ماجرا کنید، تا بتوانید به اشکال تجسمی همراه با تمرکز بر وجوه و خطوط بدهید، عکاسی سیاه و سفید روشی مینی‌مال و عیان برای به تصویر کشیدن اشکال هندسی است.

استفاده از تکستچر یا تلفیق حس لامسه با تصویر می تواند تاثیر مناسبی بر روی نکات هندسی تصاویر بگذارد، پس با شناخت درست از حس لامسه در عکاسی خود از آنها استفاده کنید، استفاده مناسب از دید عکاسی و پرسپکتیو تاثیر بسیاری در انتقال حس و مفهوم عکس دارد، با دید خاص خود بیننده را مجبور کنید، تا جا پای شما بگذارد و از زاویه دید شما دریچه ای جدید از زندگی را ببیند.

اشکال هندسی در تمام زندگی ما وجود دارند، با نگاه مناسب به طبیعت و اجسام غیر زنده مانند ساختمان ها می توانید، طیف گسترده ای از اشکال را ببینید، پس چشم ها را باید شست و جور دیگر دید.

ممنون که با ما همراه بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۱۸ ۱۳:۵۹:۵۳ ب ظ