وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


با درود خدمت دوستان پیکسمری عزیز، در این مقاله به دنبال توضیح نکات پروژه های عکاسی هستیم، که میک آپ در آن نقش پر رنگی دارد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با عکاسی از استیج و برنامه های زنده هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به درستی از موقعیت ها استفاده کنید.
در این مقاله قصد داریم کمی درمورد تمیز کردن دوربین و لنز صحبت کنیم ، پس با پیکسمر همراه باشید .
در این مقاله قصد داریم چگونگی محافظت از دوربین را برای شما شرح دهیم .
کارت حافظه یک وسیله الکترونیکی است که برای ذخیره رسانه های ما مانند فیلم و عکس استفاده می شود.


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

معرفی نرم‌افزار های حرفه ای تلفن همراه برای عکاسان ۲

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۶-۲۳ ۱۳:۲۷:۴۲ ب ظ

امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید، تا کارتان را در زمینه عکاسی راحت تر کنید، این مقاله مخصوص شماست.

Google Photoscan

Google Photoscan

با این نرم‌افزار به بهترین حالت ممکن عکس ها و نوشته های خود را اسکن کنید، تا به لطف متد به خصوص آن، که عکاسی از چهار زاویه تقریباً متفاوت از صفحه است، هیچگونه نور مضاعف، تاری و یا مشکل تصویری نداشته باشید، تازه مطمئن باشید این راه بسیار سریع تر و مطمئن تر از دستگاه اسکن معمولی است.

Pocket Light Meter

Pocket Light Meter

این نرم‌افزار برای افزایش سرعت و دقت عکاسی شما بسیار مفید است، با استفاده از این نرم‌افزار دیگر نیاز به پرداخت وجوه مالی برای دست پیدا کردن به لایت متر ندارید، پس می توانید سرعت شاتر، ایزو و حتی گرمای محیط را بر اساس کلوین بدست آورید، با این روش بهترین تنظیمات را برای وایت بالانس خود اعمال کنید، البته اگر هنوز نیازمند کمک جانبی در اعمال این سبک از تنظیمات هستید.

The Photographer’s Ephemeris

The Photographer’s Ephemeris

این برنامه برای عکاسان حوزه ستاره شناسی، معماری و طبیعت است، با این نرم‌افزار از چگونگی تابش نور در هر نقطه از این کره خاکی، در هر زمانی باخبر شوید، بدین طریق می توانید به راحتی برای بدست آوردن بهترین نتیجه به واسطه بهترین شرایط محیطی، برنامه ریزی کنید و با خیالی آسوده به سمت ثبت لحظات دنیای اطرافتان بشتابید، البته این نرم‌افزار فقط برای آیفون موجود است.

DSLR controller

DSLR controller

نرم‌افزاری که به کمک شما می آید، تا تایم لپس هایی هر چه زیبا تر را ثبت کنید، حتی می توانید ازین نرم افزار برای تنظیم باز بودن شاتر خود استفاده کنید، تا هم به راحتی آسمان های پر ستاره ثبت، هم به سادگی عکس های لانگ اکسپوژر خود را ایجاد کنید، اما در ذهن داشته باشید که این نرم‌افزار فقط برای اندروید قابل استفاده است، ناگفته نماند که لایو ویو این نرم افزار با دوربین های کنون ارتباط بهتری دارد، پس اگر دوربینتان کنون است، حتماً این نرم‌افزار را امتحان کنید.

ممنون که این قسمت از مجموعه مقالات برنامه های پر کاربرد عکاسی با گوشی تلفن همراه را خواندید، برای اطلاع بیشتر از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.

 


در دسته بندی : - کاراموزی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۶-۲۳ ۱۲:۳۰:۳۵ ب ظ