وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


با درود خدمت دوستان پیکسمری عزیز، در این مقاله به دنبال توضیح نکات پروژه های عکاسی هستیم، که میک آپ در آن نقش پر رنگی دارد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با عکاسی از استیج و برنامه های زنده هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به درستی از موقعیت ها استفاده کنید.
در این مقاله قصد داریم کمی درمورد تمیز کردن دوربین و لنز صحبت کنیم ، پس با پیکسمر همراه باشید .
در این مقاله قصد داریم چگونگی محافظت از دوربین را برای شما شرح دهیم .
کارت حافظه یک وسیله الکترونیکی است که برای ذخیره رسانه های ما مانند فیلم و عکس استفاده می شود.


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

معرفی کتاب های برگزیده عکاسی (قسمت دوم)

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۷-۱۴ ۱۴:۳۷:۴۴ ب ظ

در ادامه معرفی کتاب های برگزیده عکاسی با شما هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا شاید این نوشته ها برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با عکاسی و حوزه های آن بدرد شما بخورد.

The Negative by Ansel Adams

The Negative by Ansel Adams

کتابی که رمز و رموز عکاس بی نظیر تصاویر سیاه و سفید را بر ملا می کند، اگر به دنبال افزایش قابلیت ثبت عکس های سیاه و سفید در خود هستید و یا اگر به دنبال فراگیری اصول آن از زبان یک فرد با تجربه هستید، این کتاب مخصوص شما است.

Light Science & Magic: An Introduction to Photographic Lighting by Fil Hunter, Steven Biver and Paul Fuqua

Light Science & Magic: An Introduction to Photographic Lighting by Fil Hunter, Steven Biver and Paul Fuqua

اگر به دنبال فهم منطقی نورپردازی در عکاسی هستید، به شدت این کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم، این کتاب در سال ۲۰۰۷ توسط عده ای از عکاسان و ادیتور های تبلیغاتی و حرفه ای نوشته شده است، تا تمام آنچه را که در پس هر فوتون در عکاسی نیاز است را بدانید.

The Dramatic Portrait: The Art of Crafting Light and Shadow by Chris Knight

The Dramatic Portrait: The Art of Crafting Light and Shadow by Chris Knight

حال که با نور و طبیعت آن آشنا شدید، بهتر است نحوه‌ی درست استفاده از آن را برای ثبت عکس های پرتره جذاب فرا بگیرید، نور توانایی ایجاد سایه را دارد، پس فهم نور بر روی یک جسم مهم است، آقای نایت با زبانی ساده و روان این کتاب را در سال ۲۰۱۷ منتشر کرده اند، خواندن این کتاب به هیچ وجه حوصله سر بر نخواهد بود، چرا که توضیح عکاسی حرفه ایشان و سخنشان دارای ادویه ای مناسب از شوخی های جالب است، پس این کتاب نیز بشدت به شما پیشنهاد می شود.

All Marketers Are Liars by Seth Godin

All Marketers Are Liars by Seth Godin

کتابی متفاوت نه برای آموزش و پرورش عکاسی، بلکه برای برند سازی، فروش و افزایش مخاطبان شما کتابی بسیار مفید است، توانایی تعریف کردن داستان از خصوصیات مهم یک عکاس است، اما توانایی تعریف داستان برای خود یک عکاس نیز حائز اهمیت است.

ممنون که با ما همراه بودید با مجموعه مقاله های معرفی کتاب ما همراه باشید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - کاراموزی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۷-۰۸ ۱۵:۳۹:۳۲ ب ظ