وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

تمیز کردن سنسور های دوربین

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۱۳ ۰۹:۴۳:۱۰ ق ظ

تمیز کردن سنسور های دوربین دیجیتال یک امر بسیار حساسی است به طوری که مستلزم صبر و درک صحیح از ماهیت ظریف خود سنسور است. زیرا وجود هرگونه گرد و غبار باعث خرابی تصاویرتان خواهد شد.

پیکسمرقصد دارد در این مقاله به موضوع مهم تمیز کردن سنسور های دوربین بپردازد.

دوربین

پس تا آخر این مقاله جذاب همراه ما باشید.

 

  • در ابتدا باید مشخص کنید که تمیز کردن شما از نوع خشک خواهد بود یا مرطوب.

تمیز کردن خشک معمولا با دستگاه لامپ مکنده انجام می شود. معمولا اگر تمیز کردن در خانه انجام شود بهتر است زیرا عاری از گرد و خاک های اضافه است.

دوریین و گوش پاککن

 

برای تمیز کردن خشک، دوربین را مقابل خود نگه دارید و با مراقبت از نازل نگه داشتن سنسور، قسمت های دارای گرد و غبار را دور کنید.

هنگام استفاده از برس، اطمینان حاصل کنید که باتری ها به اندازه کافی شارژ شده اند. آن را روشن کنید و به دستگاه فرصتی دهید قبل از مسواک زدن، حسگر خود را شارژ کند.

دوربین

 

برای تمیز کردن لنز، ابتدا آن را جدا کرده و تمیز کنید و سپس با مراقبت آن را سرجایش بگذارید.

دوربین

 

با این وجود اگر تمیزکاری خشک کار ساز واقع نشد، به سراغ تمیز کردن مرطوب می رویم.

برای این منظور شما باید از یک «پد» مرطوب بدون پرز استفاده کنید. پد های مخصوص اینکار ساینده نیستند و باعث آسیب دیدن و خراش سنسور شما نخواهد شد.

دوربین خوشگل

 

به دلیل وجود برخی مواد مضر در این پدها، باید در هنگام استفاده مراقبت های لازم را به عمل آورید.

سپس با استفاده از یک چوب کوچک انعطاف پذیر، پد را دور آن پیچیده و از پایین چوب به عنوان دسته استفاده کرده و محل های مورد نیاز را تمیز می کنیم.

تمیز کردن دوربین

 

پیکسمراز توجه شما به این مقاله تشکر می کند.

شما می توانید از دیگر مطالب سایت ما نیز دیدن نمائید.

 


در دسته بندی : - کاراموزی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۱۲ ۱۸:۲۱:۰۹ ب ظ