وبلاگبررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.


در ادامه مجموعه مقالات هم نشینی در خدمت شما هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا به واسطه آموزش ها و تعاریف ما بیشتر و بیشتر با دنیای عکاسی هم صحبت شوید.
امروز در ادامه مقاله معرفی انواع هم نشینی در خدمت شما هستیم، تا بتوانیم به واسطه نام بردن انواع این تکنیک، خلاقیت و دید خود را برای عکاسی بهتر آموزش دهیم.
در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی انواع هم نشینی میان اجزا هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
تیلت کردن یا چرخاندن تصاویر در هنگام عکاسی
تولید عکس های خاص از طریق دوایر


امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.
سلامی دوباره خدمت عکاسان و فیلمبرداران عزیز پیکسمری، در این مقاله به دنبال ذکر نکاتی برای شما هستیم، تا بتوانید به راحتی و به بهترین شکل ممکن هایپرلپس های زیبا

تمیز کردن سنسور های دوربین

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۱۳ ۰۹:۴۳:۱۰ ق ظ

تمیز کردن سنسور های دوربین دیجیتال یک امر بسیار حساسی است به طوری که مستلزم صبر و درک صحیح از ماهیت ظریف خود سنسور است. زیرا وجود هرگونه گرد و غبار باعث خرابی تصاویرتان خواهد شد.

پیکسمرقصد دارد در این مقاله به موضوع مهم تمیز کردن سنسور های دوربین بپردازد.

دوربین

پس تا آخر این مقاله جذاب همراه ما باشید.

 

  • در ابتدا باید مشخص کنید که تمیز کردن شما از نوع خشک خواهد بود یا مرطوب.

تمیز کردن خشک معمولا با دستگاه لامپ مکنده انجام می شود. معمولا اگر تمیز کردن در خانه انجام شود بهتر است زیرا عاری از گرد و خاک های اضافه است.

دوریین و گوش پاککن

 

برای تمیز کردن خشک، دوربین را مقابل خود نگه دارید و با مراقبت از نازل نگه داشتن سنسور، قسمت های دارای گرد و غبار را دور کنید.

هنگام استفاده از برس، اطمینان حاصل کنید که باتری ها به اندازه کافی شارژ شده اند. آن را روشن کنید و به دستگاه فرصتی دهید قبل از مسواک زدن، حسگر خود را شارژ کند.

دوربین

 

برای تمیز کردن لنز، ابتدا آن را جدا کرده و تمیز کنید و سپس با مراقبت آن را سرجایش بگذارید.

دوربین

 

با این وجود اگر تمیزکاری خشک کار ساز واقع نشد، به سراغ تمیز کردن مرطوب می رویم.

برای این منظور شما باید از یک «پد» مرطوب بدون پرز استفاده کنید. پد های مخصوص اینکار ساینده نیستند و باعث آسیب دیدن و خراش سنسور شما نخواهد شد.

دوربین خوشگل

 

به دلیل وجود برخی مواد مضر در این پدها، باید در هنگام استفاده مراقبت های لازم را به عمل آورید.

سپس با استفاده از یک چوب کوچک انعطاف پذیر، پد را دور آن پیچیده و از پایین چوب به عنوان دسته استفاده کرده و محل های مورد نیاز را تمیز می کنیم.

تمیز کردن دوربین

 

پیکسمراز توجه شما به این مقاله تشکر می کند.

شما می توانید از دیگر مطالب سایت ما نیز دیدن نمائید.

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۱۲ ۱۸:۲۱:۰۹ ب ظ