وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

استفاده از سمبل ها در عکاسی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۲۲ ۱۳:۴۸:۵۵ ب ظ

امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با سمبل ها هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید از آنها به درستی استفاده کنید.

symbol

هر یک از حیوانات بیانگر صفت یا سمبلی از آن اند، پس با دانستن آنها به عکس خود معنی تازه ای ببخشید، جگوار سمبل قدرت و رعب آوری است، سوسک ها در فرهنگ مصری ها سمبل معاد و زندگی دوباره در پی دگردیسی است.

رنگ ها طیف وسیعی از معانی احساسی و فیزیکی را برای ما به ارمغان می آورند، رنگ قرمز بیانگر گرما و آتش است و در عین حال سمبلی از خون می باشد. رنگ زرد بیانگر اتمام سرما و شروع سر زندگی و نشاط است، در حالی که رنگ سبز سمبل رویش و زندگی می باشد، صورتی نشانگر معصومیت و خصوصیات زنانه است، در حالی که بنفش برای بیان حس اعتماد از خصوصیات لاکچری خود استفاده می کند، آبی برای بیان آرامش استفاده می شود و سمبل آب است.

گل های متفاوت با دارا بودن رنگ های متفاوت هر یک نشانگر سمبلی هستند، به طور مثال رز قرمز سمبل عشق است و اسطوخودوس برای بیان آرامش و قدرت درمانی استفاده می شود، اما میوه ها هم در بین سمبل ها جای خود را دارند، لیمو نشانگر روز های سخت برای آرزو های شیرین است و هلو بیانگر حس خوب و تقوا می باشد، در عین حال سیر بیانگر حفاظت روحی است.

symbol

اما حیوانات قسمت بزرگ تری را در میان سمبل ها در بر گرفته اند، از گربه های باهوش با ظاهر سلطنتی خود گرفته تا سگ های با وفا و اسب های اصیل و قدرتمند که نماد قهرمانی، جنگ و وقار اند.

در این میان قفل و کلید نشانه ای از حسی رمز آلود و محافظت شده است، درحالی که اسکلت بیانگر مرگ و دنیای پسین می باشد.

اما جدای از هر آنچه که توسط اشیا و یا اشکال تحت عنوان سمبل بیان می شود، نحوه ی بیان آن نیز نقش بسیار زیادی در مفهوم کلی تصویر شما دارد، به طور مثال سمبلی که در مرکز تصویر است، خود سوژه صد درصد عکس می باشد، اما اگر همین سمبل در کناره تصویر و یا بک گراند قرار داده شود، تاثیری نهان اما بنیادی در داستان و مفهوم عکس می گذارد.

خوب برای استفاده بهتر از سمبل ها باید درک درستی از خطوط صاف و خمیده، رنگ های روشن و تیره، عمق تصویر و حتی تکرار سمبل در تصویر داشته باشید، تا بتوانید تمامی آنچه که به دنبالش هستید را به بهترین نحو ممکن برای چشمان بینندگان به تصویر بکشید.

در آخر مفاهیم شکل گرفته به واسطه سمبل ها و تکنیک های عکاسی می تواند، لایه های جدید تری از داستان پشت هر تصویر را نمایان کند، پس با استفاده درست و به جای آنها تمام خلاقیت خود را در بیان مفهوم مورد انتظار خود خرج کنید، فقط در ذهن داشته باشید، که سمبل ها تاثیر مستقیمی بر روی ناخودآگاه بیننده می گذارد، پس می تواند به عنوان روشی برای نزدیک کردن تصورات بیننده به تفکر پشت تصویر استفاده شود.

ممنون که با ما همراه بودید، برای کسب اطلاعات بیشتر صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۱۸ ۱۶:۴۱:۱۴ ب ظ