وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

نکات عکاسی از گل ها

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۰۶ ۱۳:۳۴:۵۴ ب ظ

امروز به دنبال توضیح نکات عکاسی از گل و گیاه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید عکس های مودی و دارک از گل ها تهیه کنید.

flower

تجهیزات مناسب در این سبک از عکاسی شامل: لنز ماکرو با فاصله کانونی متناسب با ۷۰ تا ۱۰۰ میلی متر است. دلیل استفاده از این لنز ایجاد بوکه مناسب و شارپنس استاندارد از اجسام است، می توانید بسته به نور محیط خود فیلتر لنز خود را انتخاب کنید.

تری پاد از ابزار بسیار حیاتی در این حالت از عکاسی است، پس برای ایجاد عکس های شارپ تر و واقعی تر حتما تری پاد به همراه داشته باشید، حال برای تولید تصاویر حاصل از براکتینگ می توانید، تری پاد را ستون عکاسی خود بدانید.

flower

استفاده از دیفیوزر ها و لایت خشن و قوی پشت پرده عکاسی از اصول اساسی این سبک از عکاسی است‌.

برای بک گراند از رنگ های تیره و دارک استفاده کنید و در کنار آن از تکستچر های سخت و چوبی استفاده کنید، البته که خودتان هم در خانه به راحتی می توانید، بک گراند مورد نظر خود را با کارت، کاغذ و رنگ تهیه کنید.

برای ایجاد هارمونی بهتر با محیط، و ایجاد شارپنس بیشتر حتماً از اپرچر های بالاتر استفاده کنید، در این حالت نور های مزاحم را هم کمتر بر روی عکس ثبت می کنیم. لنز خود را همیشه کالیبره نگهدارید و برای حالت فوکوس اول بر روی اتومات کار کنید، سپس بر روی حالت دستی قرار دهید.

flower

کنتراست تصویر مهم ترین نکته بعدی این سبک از عکاسی می باشد، پس هم در حین عکاسی به کنتراست بالا توجه کنید، هم در پست پراسسینگ تصویر به آن توجه کنید.

برای اینکار لایت روم و فتوشاپ بیشترین کاربرد را در ایجاد حس و حال مودی در تصویر دارد، پس حتماً برای ایجاد حس و حال مناسب بر روی پردازش تصاویر وقت بیشتری از حالت معمول بگذارید. 

برای بهتر شدن دو چندان کار گل های خود را در محیطی خنک و مرطوب عکاسی کنید سطح برگ یا گل برگ آن را حداقل با دستمال مرطوب تمیز کنید، حتی می تواند از اسپری های مخصوص آرایش گل هم استفاده کنید.

ممنون که با ما همراه بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.

 

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۰۵ ۱۴:۲۵:۰۹ ب ظ