وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


با درود خدمت دوستان پیکسمری عزیز، در این مقاله به دنبال توضیح نکات پروژه های عکاسی هستیم، که میک آپ در آن نقش پر رنگی دارد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با عکاسی از استیج و برنامه های زنده هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به درستی از موقعیت ها استفاده کنید.
در این مقاله قصد داریم کمی درمورد تمیز کردن دوربین و لنز صحبت کنیم ، پس با پیکسمر همراه باشید .
در این مقاله قصد داریم چگونگی محافظت از دوربین را برای شما شرح دهیم .
کارت حافظه یک وسیله الکترونیکی است که برای ذخیره رسانه های ما مانند فیلم و عکس استفاده می شود.


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

معرفی استایل های متفاوت عکاسی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۷-۰۴ ۱۱:۰۷:۲۸ ق ظ

در چند مقاله آینده به دنبال معرفی استایل های متفاوت عکاسی هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید دنیای عکاسی را بهتر بشناسید و سبک خود را انتخاب کنید.

photography

عکاسی انتزاعی یا 

Abstract photography

خلق صحنه ای کاملاً نا آشنا، به نحوی که بیننده توانایی تشخیص دقیق ماهیت اثر را نداشته باشد، به طور کلی برای تولید این سبک از عکاسی صحنه های آشنا به واسطه تفاوت در فریم بندی، رنگ بندی، شکل گیری و در نهایت حذف و اضافه کانتکسی به صحنه، تغییرات پایه ای را در تصویر ایجاد کند. 

photography

عکاسی معماری یا 

Architectural photography

این سبک از عکاسی بر پایه قوانین هندسه و شکل بندی استوار است، با هدف اصلی نشان دادن جزئیات و نکات قابل تامل موجود در هر سازه، با این سبک از عکاسی سازه ها را سوژه اصلی خود کنید، پس آجر ها و پله ها کنده کاری های یک سازه، اهمیتی بیش از دیگر جزئیات عکس دارد، این دسته از عکاسی خود شامل چند زیر شاخه دیگر مانند استایل گوتیک، کلاسیک و ده ها استایل دیگر است.

photography

عکاسی نجومی یا 

Astrophotography

دسته ای بی کران از عکاسی می باشد، با در دست داشتن تجهیزات مناسب و به کارگیری تکنیک های مناسب می توانید، تصاویری چشم گیر از اجرام آسمانی ثبت کنید، شما سوژه ای به پهنای آسمان دارید، اما این خلاقیت و ظریف کاری شماست که اثر شما را ارزشمند می کند.

photography

عکاسی سیاه و سفید یا 

Black and white (B&W) photography

دسته ای از سنگین ترین انواع عکاسی، با توجه بسیار بر روی اشکال و ارتباط آنان با یکدیگر، با حذف رنگ از این دسته از عکس ها، دنیا را با اهمیت های بصری متفاوت ببینید، اجسام و اشکال را بهتر درک کنید، تا بتوانید اثری ماندگار ثبت کنید.

photography

عکاسی تبلیغاتی یا 

Marketing photography

سبکی از عکاسی که تمام توجه شما را روی نقاط قوت یک ایده، جسم و یا موجود زنده متمرکز کند، با این سبک از عکاسی فروش و عرضه را بالا ببرید، فرهنگ سازی، ایجاد نیاز، توجیه اقتصادی همه و همه نیازمند تفکری در پس هر شات است، تا ذهن بیننده کنترل شود، به همین دلایل این سبک از عکاسی از دست مزد های بالاتری برخوردار است، چرا که مستقیماً بیزنس افراد را تحت تأثیر قرار می دهد.

photography

عکاسی مستند یا 

Documentary photography

عکاسی مستند، شامل سوژه های متفاوت است، قاب بندی ها حالتی ساده دارند، اما برای بدست آمدن آن مدت ها تجربه نیاز است، چرا که داستان سرایی یک عکس مستند مهم ترین بخش یک عکاسی است، پس برای بدست آوردن یک عکس مستند مناسب، باید درک مناسبی از ارتباط اجزا با یکدیگر داشته باشید.

این مقاله ادامه دارد، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید تمامی مطالب این بخش را مطالعه کنید.

 

 


در دسته بندی : - کاراموزی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۶-۲۹ ۱۲:۲۵:۴۰ ب ظ