وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

نکات عکاسی از جزئیات

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۶-۰۵ ۱۵:۲۹:۰۸ ب ظ

امروز به دنبال بررسی جزئیات در عکاسی هستیم، دیتیل موجود در عکس هر چقدر هم کوچک می تواند تبدیل به بزرگ ترین جز عکس شما تبدیل شود، پس برای ثبت بهتر جزئیات با پیکسمر همراه باشید.

detail

دیتیل موجود در عکس فقط زمانی برجسته می شود که برتری خود را کاملا بدون رقابت با دیگر اجزای عکس فریاد بزند، این برتری در گرو چندین شاخصه است، مهم ترین آن کامپوزیشن است.

کامپوزیشن یا شکل بندی برای قاب بندی مناسب شما استفاده می شود، این قاب بندی مختص به نحوه قاب بندی شما از تصویر توسط دوربین و نحوه چینش عناصر در تصویر است، برای اطلاع بیشتر از این مباحث به مقالات زیر مراجعه کنید.

برای افزایش اهمیت دیتیل مورد نظر حتما از قوانین یک سوم و مثلث طلایی استفاده کنید، تا سوژه خود را در میان دیگر اجزای تصویر بر روی سن ببرید، تا تمامی توجهات را به آن جلب کنید.

توجه به رنگ ها در بلد کردن سوژه تاثیر بیشتری دارد، برای چینش درست رنگ ها باید روابط رنگ ها با یک دیگر را بدانید، برای این منظور استفاده از گردونه رنگ ها را پیشنهاد می دهم که در لینک پایین مشاهده می کنید.

برای بدست آوردن یک برداشت مناسب باید کنجکاوانه شرایط و زوایای متفاوت را بررسی کنید، تا جایی که قلبتان از حرکت متوقف شود، تا جایی که بدانید از این بهتر امکان ندارد بشود، پس از امتحان کردن نترسید، هر چیزی را امتحان کنید، از نقوش ثبت شده بر روی سنگ ها و چمن ها تا پوسته درختان و شلوارتان ، این سبک عکاسی نیازمند متفاوت اندیشیدن است، برای ثبت عکس های خوب از دیتیل باید کلی نگری را فراموش و جزئیات را وارد دایره توجه خود کنید. دیتیل موجود در عکس ها همیشه وجود داشته، اما این دید عکاس است که در بدو کار متوجه آن شده و سپس اهمیت آن را به بهترین نحو ممکن به تصویر کشیده است.

pixmer

برای ثبت عکس مناسب از دیتیل ها، چشم ها را باید شست و جور دیگر دید، درست مانند یک انسان که تازه چشم باز کرده است و دنیای اطراف را نگاه می کند، مشتاقانه و ریز بینانه زندگی را از طریق چشمان خود جستجو می کند، تا درک تازه ای از اطراف خود بدست آورد، پس محو اطراف خود شوید، تا زندگی را جور دیگر ببینید.

ممنون که با ما همراه بودید، برای اطلاع بیشتر از جدیدترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۲۹ ۱۲:۰۵:۴۸ ب ظ