وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

تلفیق موسیقی و عکاسی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۶-۱۴ ۱۵:۳۳:۲۶ ب ظ

امروز به دنبال تلفیق موسیقی و عکاسی هستیم، پس اگر شما هم ارتباط نزدیکی با هر دو دارید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، این دو دنیای احساسی را با یک دیگر تلفیق کنید.

music

همانطور که در نت های موسیقی فواصل زمانی میان دو نت شالوده یک موسیقی را می سازد، رنگ های هر پیکسل در کنار یک دیگر تصویر ما را خلق می کند. برای ساخت یک اثر ماندگار در موسیقی باید ملودی، هارمونی، تنش و تکرار را به عنوان ابزاری برای شکل دادن اثر خود استفاده کنیم، تمامی شاخصه های فوق در یک تصویر هم وجود دارد، هارمونی یک تصویر میان اشکال، رنگ ها و فواصل میان اجزا شکل می گیرد، در مقالات زیر در رابطه با چگونگی استفاده از اشکال و رنگ ها در عکاسی به صورت مفصل توضیح داده ایم، پس به هیچ وجه اطلاعات این بخش ها را از دست ندهید.

https://pixmer.com/post/Psychology

https://pixmer.com/post/soft&hardlight

ملودی شخصیت اصلی یک اثر موسیقایی را تشکیل می دهد، ملودی ها بیشترین تاثیر گذاری را در ایجاد اتمسفر و احساسات کلی اثر شما دارد، ملودی در عکاسی تحت عنوان کامپوزیشن مطرح می شود و برای طرح یک شکل بندی مناسب شاخصه های متفاوتی درگیر اند، مانند تکرار، تعداد و فواصل پس برای افزایش اطلاعات خود در زمینه شکل بندی، مقالات زیر را مطالعه کنید.

https://pixmer.com/post/ruleofodd

music

تنش یک موسیقی نقطه اوج اثر است، همان لحظه ای که دقایق سپری شده اثر، گوش ما را برای شنیدن کوبش نهایی و ماندگار استخوان چکشی آماده می کند، همان لحظه ای که مو شنونده به تنش سیخ می شود، تنش مناسب در عکاسی، بر روی سوژه و یا مفهوم اصلی عکس متمرکز شده است، برای بهتر دیده شدن سوژه نه تنها قانون یک سوم و مثلث طلایی تاثیر گذار است، استفاده از خطوط و روانشناسی مغز انسان نیز موثر است، در ادامه مطالب مهم این بخش از عکاسی را می توانید دنبال کنید.

https://pixmer.com/post/Geometry

حال که در رابطه با تلفیق ذهن موزیکال و تصویری صحبت کردیم، تا به حال شده است که با دیدن تصویری خاص آهنگی در ذهن شما پلی شود، یا حتی بلعکس تا به حال شده با شنیدن آهنگی حس و حالی را به صورت تصویری متصور شوید، اگر بله شما توانایی زیادی در حس آمیزی دارید، این خصوصیت شما بسیار خاص و نادر است، پس به درستی از آن استفاده کنید، تا بتوانید هنر خود را در مقابل دیگران با حس و حالی خاص تر به تصویر بکشید.

فراموش نکنید که انرژی در خور خاص بودن خود را برای ثبت تصاویر مورد نظر صرف کنید، چرا که دنیا به دست افراد خاص تغییر می کند.

ممنون که با پیکسمر همراه بودید، برای اطلاع بیشتر از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت ما را دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۶-۰۶ ۱۳:۴۴:۰۱ ب ظ