وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

نکات اولیه عکاسی با موبایل ۲

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۶-۰۶ ۱۴:۴۹:۳۱ ب ظ

امروز در ادامه مبحث عکاسی با موبایل ترفند های حرفه ای تری را با هم مرور خواهیم کرد، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به راحتی از گوشی خود برای عکاسی استفاده کنید.

mobile

اکسپوژر دوربین را به صورت دستی تنظیم کنید، اکثر گوشی ها در انتخاب درجه کلوین عکس و یا حالت آن نمی توانند، کاملاً به درستی عمل کنند، پس برای جلوگیری از خطای احتمالی گوشی خود در تنظیم اکسپوژر ( این خطا کم تر از ده درصد از بهترین حالت فاصله دارد ) تمامی تنظیمات نوری گوشی را به صورت دستی اعمال کنید و حواستان باشد که برای ثبت یک تصویر استاندارد نمایشگر شما هم باید استاندارد باشد، پس حتما تنظیمات صفحه نمایش را به حالت اولیه بر گردانید.

استفاده از کاندید های مناسب برای بخشیدن حس و حال زنده به عکستان بسیار مفید است، اما برای چشم گیر شدن و به یادماندنی تر شدن تصویر می توانید، از عنصر اعجاب در عکس استفاده کنید.

می توانید سوژه خود را با حرکات و الفاظی خوش آیند و یا شوخی هایی کوتاه به خنده طبیعی وادار کنید.

 دوربین گوشی های مدرن به علت استفاده از لنز های متعدد و گنده تر از اندازه ای بزرگ تر برخوردارند، این خود باعث شده که لنز های دوربین از سطح بدنه گوشی فاصله داشته باشند و بیشتر در معرض ضربه، خط خوردگی و از همه مهم تر لک گرفتگی قرار بگیرند، پس حتما برای دوربین گوشی خود گلس یا کاور تهیه کنید و قبل از استفاده از آن توسط پارچه ای نرم آن را پاک کنید، همانطور که دوربین گوشی ها در ثبت جزئیات بهتر از گذشته عمل می کنند، همان مقدار هم در ثبت لک های روی دوربین بهتر عمل می کنند، پس برای جلوگیری از پشیمانی و افسوس حتماً قبل از استفاده از آن لنز دوربین را تمیز کنید.

mobile

در آخر اگر به دنبال پرش به لولی بالاتر در عکاسی و فیلمبرداری با موبایل خود هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از لنز های جانبی برای گوشی است، به همین طریق می توانید با توپی پر تر و دست و بالی باز تر از دنیای عکاسی با موبایل لذت ببرید.

ممنون که با ما همراه بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۶-۰۶ ۱۳:۳۳:۳۶ ب ظ