وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

چشم برتر در عکاسی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۱۵ ۱۲:۴۲:۲۰ ب ظ

آیا می دانید یک چشم شما از چشمی دیگر قوی تر است، اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی از این برتری برای ثبت عکس های بهتر استفاده کنید.

Dominant Eye

معمولاً، چشمی که شماره ای بزرگ تر دارد، چشم قوی تر شما است، دقیقا مانند افراد راست دست و چپ دست، بدین شکل که یک چشم شما به واسطه تفاوت تراکم و نوع نورون قوی تر از چشم دیگر شما عمل می کند، باید دقت کنید که چشم برتر جسم را می بیند و چشم دیگر برای دیدن جسم، چشم برتر را یاری می رساند،

Dominant Eye

شما می توانید، به راحتی توسط عکاسی کردن با هر دو چشم خودتان به صورتی که هر دو چشمتان کاملا باز باشد، سپس با توجه کردن به تصویر ثبت شده می توانید متوجه دقت چشم اصلی خود شوید، عکاسی با چشم اصلی شما دید مناسب تری نسبت به دید کامل ما دارد. این برتری چشم اصلی ما در عکاسی از مناظر تفاوت خاصی را ایجاد نمی کند، اما در زمینه عکاسی در محیط شهری تفاوت های فاحشی را ایجاد می کند.

برای فهم بهتر این موضوع شما می توانید یک مثلث قائم الزاویه را در نظر بگیرید، که زاویه قائمه آن رو به روی چشم اصلی شما تشکیل و وتر آن از چشم کمکی شما به سمت جسم شکل می گیرد، تمامی این اختلاف در توان بینایی از تفاوت زاویه و طول میان جسم و دو چشم است.

Dominant Eye

یک راه مناسب برای تشخیص چشم اصلی خود بدین گونه که : 

دست خود را رو به روی خود کش آورید، کف دست خود را رو به بیرون بگیرید به نحوی که پس از آن بتونید شکلی مثلثی با دو دست خود ایجاد کنید، از پس فضای خالی میان دستانتان به یک جسم ثابت نگاه کرده در حالی که دو چشمتان کاملا باز باشد، حال یک چشم خود را ببندید و اگر جسم ثابتی که با دو چشم خود نگاه می کردید جای خود را عوض کرد، چشم اصلی شما چشم بسته شما می باشد.

حال که چشم برتر خود را می شناسید، می توانید به سادگی دید خود را با واقعیت تنظیم کنید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۱۵ ۱۲:۲۳:۳۱ ب ظ