وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

معرفی چند ترکیب رنگ مکمل و جذاب

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۱۵ ۱۴:۳۳:۲۲ ب ظ

امروز به دنبال معرفی چند ترکیب رنگ مکمل و جذاب هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به راحتی با استفاده از رنگ ها جذابیت عکس های خود را چند برابر کنید.

complementary colors

ترکیب رنگ قرمز و سبز از جذاب ترین ترکیب رنگ های ممکن در طبیعت می باشد، به نحوی که گل های قرمز در طبیعت در کنار برگ های سبز هستند، یا حتی کفشدوزک هم با بدنه قرمز خود روی برگ های سبز رنگ حضور دارد و صحنه ای زیبا ایجاد می کند، رنگ زرد و بنفش ترکیبی چشم گیر از توجه و انرژی می باشد، رنگ زرد از دور هم قابلیت دیده شدن را دارد، بنفش هم کاملاً رنگی شاد و پر انرژی می باشد، حال برای تغییر کنتراست می توانید از تکسچر های متفاوت استفاده کنید، تا تفاوت رنگ حاصله جذاب تر باشد.

نارنجی و آبی، دو رنگ گرما بخش هستند، این رنگ هم اشتها برانگیز است و هم شادی بخش، اما در عین حال به واسطه رنگ آبی جریان را آرامش بخش و قابل اعتماد می کند.

complementary colors

رنگ های از قرمز و آبی که هر دو نرم تر و سبک تر شده اند، مانند فیروزه ای و گل‌بهی، این ترکیب رنگ کاملا آرامش بخش و مدرن می باشد، هر چه رنگ ها محو تر باشند، حالتی مدرن تر به خود می گیرند.

آبی و زرد، ترکیبی که همیشه در آسمان می بینیم، از کدوکی با آن خاطره داریم، پس این ترکیب توانایی بالایی در ایجاد حس و حال نوستالژی و گرم دارد، که به خودی خود شادی بخش است، فقط دقت کنید که ترکیب اجزا با یک دیگر در تصویر، تفاوت های زیادی را می تواند ایجاد کند، پس از امتحان کردن رنگ ها و اجزای متفاوت نترسید، خلاقیت خود را در دستور کار قرار دهید و صبور باشید، تا جایی که احساس کنید، از این بهتر نمی شود.

رنگ های جذاب دیگری نیز مانند، مشکی با طلایی یا قرمز هستند، اما در این مقاله به آن ها اشاره نکرده ایم، چرا که شاداب بودن تم در این مقاله هدف اصلی ماست.

ممنون که ما را با مبحثی دیگر از روانشناسی عکاسی همراهی کردید، امیدواریم که برایتان مفید باشد.

برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۱۴ ۱۴:۱۰:۴۳ ب ظ