وبلاگپیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.
پیکسمر سامانه رزرو آنلاین عکاس و فیلمبردار جهت پرورش نیروی متخصص و خلاق در زمینه ی تولید محتوای تصویری و ویدئویی دوره ی کاراموزی برگزار میکند. در این دوره
زندگیمون تشکیل شده از کلی لحظات گوناگون. لحظه هایی توی زندگیمون هستن که اون طور که باید و شاید ثبتشون نمیکنیم. پیکسمر اومده تا به همه بگه که لحظات خوب زندگیمون


آیا می دانید یک چشم شما از چشمی دیگر قوی تر است، اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی از این برتری برای ثبت عکس های بهتر استفاده کنید.
امروز به دنبال توضیح قانون اعجاب در اعداد هستیم، با پیکسمر همراه باشید تا روانشناسی را به نحوی دیگر در هنر عکاسی خود استفاده کنید.
در این مقاله قصد داریم چگونگی ثبت نوار های نوری خورشید را به شما عکاسان هنرمند توضیح دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید از این تکنیک برای زیبا تر کردن عک
در زمینه عکاسی از ساختار ها و ساختمان ها چندین نکته و تکنیک وجود دارند که می توان با استفاده از آنها سطح عکاسی خود را نه تنها در عکاسی از ساختمان بلکه در تمامی
عکاسی از حیوانات با توجه به تفاوت های حرکتی و رفتاری آنها نسبت به انسان ها دارای نکاتی متفاوت است، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به درستی از حیوانات عکاسی


آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.
امروز قصد داریم Intervalometer را بررسی کنیم و چگونگی استفاده از آن را به شما آموزش دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا دلایل و چگونگی استفاده از آن را فرا بگیرید
امروز قرار هست هیستوگرام دوربین عکاسی و چگونگی خواندن آن را به منظور ثبت عکس های بهتر برای شما توضیح دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید از این نمودار به
وب امروز می خوام درباره نکات نهایی یک پروژه عکاسی و فیلمبرداری برای شما بنویسم. اولین کاری که باید بکنید این هست که به محض اینکه راه
خوب در مبحث تمیز کردن قسمت داخلی دوربین اول باید چند نکته رعایت شود: حتما تا وقتی که مقدار گرد و غبار آیینه درونی دوربینتون از حد خارج نشده، این پروسه رو انجام

نکات عکاسی از همایش ها

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۴-۳۰ ۱۴:۳۰:۵۱ ب ظ

عکاسی از همایش ها یکی از انواع مورد علاقه ماست، عکاس در همایش ها چندین برابر انرژی می گذارد و تمام تلاش خودش را می کند تا با مهمان ها ارتباط بگیرد، پس با پیکسمر همراه باشید تا چگونگی بهتر ثبت کردن عکس های این سبک از عکاسی را فرا بگیرید.

رنگها - جشن

ارتباط اول، باید با منیجر و مسئولین فعال در برگزاری مراسم ایجاد شود، پس برای اینکه هم بتوانید از آماده سازی همایش عکاسی کنید و هم در جریان تمامی فعالیت های همایش قرار بگیرید، زودتر از موعد در محل همایش حاضر شوید، از آنها سوال کنید، چه عکس های را مدنظر دارند، از چه کسانی، در چه جایی، در چه حالی و حتی در چه زمانی، سپس با استفاده از اطلاعات بدست آمده می توانید برنامه ریزی کنید، تا بتوانید چک لیستی از شات های مورد نظر خود تهیه کنید.

در طراحی چک لیست سعی کنید به تایم تیبل یا زمانبندی های همایش دقت کنید، اگر فرش قرمزی وجود دارد بهترین تایم برای عکاسی آن، در بدو ورود مهمان ها است، چرا که همگی هم انرژی بیشتری دارند و هم لباس های را که به تن دارند در بهترین حالت نگه داشته اند.

رویداد

برای اینکه نگرانی از نظر تأمین نور نداشته باشید، از لنز واید استفاده کنید، بر اساس تجربه در همایش ها سالن انتظار یا استراحت نور مناسبی دارد، اما اگر سالن همایشی در کار باشد، می تواند از نظر نور برای شما دردسر ساز باشد، پس تمام تلاش خود را کنید تا لنزی با اف کم تهیه کنید، وجود لنز زوم نیز برای همایش هایی با تعداد و وسعت بزرگ تر از الزامات عکاسی است، چرا که دسترسی شما به سوژه را بسیار بیشتر می کند.

در ذهن داشته باشید که چه عکس های را نیاز دارید و برای آنها جاگیری و برنامه ریزی کنید، ارتباط بگیرید و دیگران را در فعالیت خود شریک کنید، از آنها تعریف کنید، از روزشان و مسیرشان بپرسید، خیال آنها را راحت کنید و خنده را بر لبانشان بنشانید، اگر فرد مورد نظر نرم نشد، از او بخواهید لبخند بزند، سپس عکس با لبخند و بی لبخند را نشانش بدهید، قطعا او و بقیه مهمان ها از تاثیر پیشنهاد شما شگفت زده می شوند.

مهم ترین نکته در پس ارتباط گیری زمانبندی شماست، دقت کنید که شما برای هر سوژه زمان کمی دارید، پس باید دائماً در تحرک و عوض کردن موقعیت خود باشید، به دلیل ثبت بهتر لحظات از برست مد استفاده کنید، به یاد داشته باشید مموری و باطری شما محدود است، پس حتما برای مشکلات اینچنینی راه حلی در ذهن داشته باشید، تا نگران تمام شدن آنها نباشید.

مراسم

لباس شما در این حالت از عکاسی می تواند تاثیر زیادی بر روی ارتباط شما با میهمانان داشته باشد، پس در انتخاب آن دقیق باشید.

وجود فلش برای دوربین می تواند در بعضی مواقع برگ برنده شما باشد، چون هم حس حرفه ای بودن شما را به میهمان ها انتقال می دهد، هم می تواند در مواقع ضروری برای شما مفید باشد، اما دقت کنید در بعضی از شرایط و مواقع استفاده از فلش می تواند حجمه ای از نظرات منفی میهمان ها را به سمت شما روانه کند، پس در استفاده از فلش محتاطانه برخورد کنید.

در جمع‌بندی نکات عکاسی همایش باید گفت، ارتباط شما با اوامر و مهمان های همایش مهم ترین نکته در ثبت عکس مناسب است، کیفیت تاثیر خود را دارد اما ثبت لحظات خاص می تواند از کیفیت عکس ها هم مهم تر باشد، پس از بالا بردن ایزو نترسید، تحرک داشته باشید ولی با برنامه‌ریزی مشخص عمل کنید.

برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما صفحه اینستاگرام و سایت ما را دنبال کنید.

دوست دار همیشگی لحظه ها، پیکسمر.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۴-۳۰ ۱۲:۳۴:۴۹ ب ظ