وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


با درود خدمت دوستان پیکسمری عزیز، در این مقاله به دنبال توضیح نکات پروژه های عکاسی هستیم، که میک آپ در آن نقش پر رنگی دارد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با عکاسی از استیج و برنامه های زنده هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به درستی از موقعیت ها استفاده کنید.
در این مقاله قصد داریم کمی درمورد تمیز کردن دوربین و لنز صحبت کنیم ، پس با پیکسمر همراه باشید .
در این مقاله قصد داریم چگونگی محافظت از دوربین را برای شما شرح دهیم .
کارت حافظه یک وسیله الکترونیکی است که برای ذخیره رسانه های ما مانند فیلم و عکس استفاده می شود.


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

نکات عکاسی از همایش ها

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۴-۳۰ ۱۴:۳۰:۵۱ ب ظ

عکاسی از همایش ها یکی از انواع مورد علاقه ماست، عکاس در همایش ها چندین برابر انرژی می گذارد و تمام تلاش خودش را می کند تا با مهمان ها ارتباط بگیرد، پس با پیکسمر همراه باشید تا چگونگی بهتر ثبت کردن عکس های این سبک از عکاسی را فرا بگیرید.

رنگها - جشن

ارتباط اول، باید با منیجر و مسئولین فعال در برگزاری مراسم ایجاد شود، پس برای اینکه هم بتوانید از آماده سازی همایش عکاسی کنید و هم در جریان تمامی فعالیت های همایش قرار بگیرید، زودتر از موعد در محل همایش حاضر شوید، از آنها سوال کنید، چه عکس های را مدنظر دارند، از چه کسانی، در چه جایی، در چه حالی و حتی در چه زمانی، سپس با استفاده از اطلاعات بدست آمده می توانید برنامه ریزی کنید، تا بتوانید چک لیستی از شات های مورد نظر خود تهیه کنید.

در طراحی چک لیست سعی کنید به تایم تیبل یا زمانبندی های همایش دقت کنید، اگر فرش قرمزی وجود دارد بهترین تایم برای عکاسی آن، در بدو ورود مهمان ها است، چرا که همگی هم انرژی بیشتری دارند و هم لباس های را که به تن دارند در بهترین حالت نگه داشته اند.

رویداد

برای اینکه نگرانی از نظر تأمین نور نداشته باشید، از لنز واید استفاده کنید، بر اساس تجربه در همایش ها سالن انتظار یا استراحت نور مناسبی دارد، اما اگر سالن همایشی در کار باشد، می تواند از نظر نور برای شما دردسر ساز باشد، پس تمام تلاش خود را کنید تا لنزی با اف کم تهیه کنید، وجود لنز زوم نیز برای همایش هایی با تعداد و وسعت بزرگ تر از الزامات عکاسی است، چرا که دسترسی شما به سوژه را بسیار بیشتر می کند.

در ذهن داشته باشید که چه عکس های را نیاز دارید و برای آنها جاگیری و برنامه ریزی کنید، ارتباط بگیرید و دیگران را در فعالیت خود شریک کنید، از آنها تعریف کنید، از روزشان و مسیرشان بپرسید، خیال آنها را راحت کنید و خنده را بر لبانشان بنشانید، اگر فرد مورد نظر نرم نشد، از او بخواهید لبخند بزند، سپس عکس با لبخند و بی لبخند را نشانش بدهید، قطعا او و بقیه مهمان ها از تاثیر پیشنهاد شما شگفت زده می شوند.

مهم ترین نکته در پس ارتباط گیری زمانبندی شماست، دقت کنید که شما برای هر سوژه زمان کمی دارید، پس باید دائماً در تحرک و عوض کردن موقعیت خود باشید، به دلیل ثبت بهتر لحظات از برست مد استفاده کنید، به یاد داشته باشید مموری و باطری شما محدود است، پس حتما برای مشکلات اینچنینی راه حلی در ذهن داشته باشید، تا نگران تمام شدن آنها نباشید.

مراسم

لباس شما در این حالت از عکاسی می تواند تاثیر زیادی بر روی ارتباط شما با میهمانان داشته باشد، پس در انتخاب آن دقیق باشید.

وجود فلش برای دوربین می تواند در بعضی مواقع برگ برنده شما باشد، چون هم حس حرفه ای بودن شما را به میهمان ها انتقال می دهد، هم می تواند در مواقع ضروری برای شما مفید باشد، اما دقت کنید در بعضی از شرایط و مواقع استفاده از فلش می تواند حجمه ای از نظرات منفی میهمان ها را به سمت شما روانه کند، پس در استفاده از فلش محتاطانه برخورد کنید.

در جمع‌بندی نکات عکاسی همایش باید گفت، ارتباط شما با اوامر و مهمان های همایش مهم ترین نکته در ثبت عکس مناسب است، کیفیت تاثیر خود را دارد اما ثبت لحظات خاص می تواند از کیفیت عکس ها هم مهم تر باشد، پس از بالا بردن ایزو نترسید، تحرک داشته باشید ولی با برنامه‌ریزی مشخص عمل کنید.

برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما صفحه اینستاگرام و سایت ما را دنبال کنید.

دوست دار همیشگی لحظه ها، پیکسمر.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۴-۳۰ ۱۲:۳۴:۴۹ ب ظ