وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

نکات استایلینگ عکاسی تبلیغاتی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۰ ۱۷:۵۴:۴۰ ب ظ

در مقاله امروز به دنبال توضیح نکات چینش اجزا و استایلینگ آن هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید با کیفیت ترین عکس های ممکن را از محصولات بگیرید.

product styling

برند محصول را به خوبی بشناسید، شناخت شما از برند و جلوه آن ایده های شما را جهت می دهد، در حالی که این شناخت اصالت مناسبی را به عکس های شما می دهد، به نوعی تم گذاری مناسب را برای برند پرورش می دهد.

مشتری های خود را بشناسید، هدف تبلیغاتی را مشخص کنید، کلمات و جملات کلیدی برند را در ایده های خودتان تزریق کنید، 

این که استایل کاری عامه پسند، لاکچری، دارک یا حتی پر زرق و برق می تواند باشد، پس شناخت شما از برند بسیار حائز اهمیت است.

چک لیست خود را هم بر اساس موضوعات بالا و هم بر اساس تجهیزات آماده کنید، با این کار هم وقت کمتری را برای فک کردن و هم برای آماده سازی پروژه صرف خواهید کرد، در نهایت چک لیست شما سکوی محکمی برای شما است، چرا که اعتماد به نفس کافی را برای انجام پروژه می دهد و هم از فراموش کردن نکات مهم جلوگیری می کند.

product styling

به تقارن ها و روابط میان اجزا توجه ویژه کنید، تا بتوانید از اجزا برای تقویت هدف خود در کنار افزایش زیبایی تصویر استفاده کنید. اندازه ها را از یاد نبرید، اندازه اجزا و محصولات نباید موجب اختلال در پردازش بصری شود، به زبانی دیگر شما باید ساده ترین راه ممکن را برای ایجاد یک هارمونی و جذابیت همیشگی به کار ببرید.

چینش اجزا و قاب بندی را توجه ویژه کنید، بگذارید اجزا خودشان داستان را تعریف کنند، اما در نظر داشته باشید که زیبایی و گیرایی آن فقط به واسطه جای‌گذاری اجزا امکان پذیر است.

حال که سوژه خود را بلد کردید و ویترین خود را آماده کرده اید، باید به اصول و قوانین دیگر عکاسی مانند: قانون یک سوم و هندسه در عکاسی واقف باشید، چرا که استفاده درست از آنها تصویر شما را حرفه‌ای تر نمایش خواهد داد.

این مقاله به اتمام رسید، با اینکه جزئیات بیشتری نیز در رابطه با عکاسی تبلیغاتی وجود دارد، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما را از طریق صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۰۶ ۱۲:۵۴:۴۱ ب ظ