وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

عکاسی با آبرنگ

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۰ ۱۷:۵۱:۲۶ ب ظ

عکاسی با آبرنگ از خلاقانه ترین و جذاب ترین انواع عکاسی ها می باشد، با استفاده از رنگ های مناسب و سوژه ای جذاب می توانید عکس های جذابی را ثبت کنید، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به راحتی از این تکنیک استفاده کنید.

water paint photography

مواد مورد نیاز برای این سبک از عکاسی، رنگ اکریلیک مایع می باشد، همراه با سرنگ بزرگ، سوژه خود را توسط جسمی دیگر ثابت کنید، همزمان رنگ را به نحوی درون تنگ تزریق کنید، که رنگ مانند ابر حجیم درون تنگ آب به حرکت در آید.

از تنگ های کوچک آب استفاده کنید، تا در صورتی که نیاز بود شاتی جدید بیاندازید، به راحتی عملیات دفع آب تنگ و تمیز سازی دوباره را انجام دهید، قوانین رنگ های مکمل و جایگزین را مطالعه کنید و به نحوی رنگ های خود را انتخاب کنید، که داستان پشت تصویر را پر رنگ تر کند، پس به نحوی می توان گفت بازی کردن با کنتراست رنگ ها بهتر از تغییر رنگ ها می باشد.

water paint photography

برای ثابت کردن جسم می توانید از نخ نامرئی، چنگال، چنگک مخصوص یا صفحه ای شیشه ای جسم خود را در تنگ به صورت ثابت نگهدارید. ثابت نگهداشتن اجسام در حین این سبک از عکاسی بسیار مهم است، چرا که به هیچ وجه به دنبال کاهش شارپنس عکس ها نیستیم و برایمان موضوع ثبت حرکت رنگ ها اهمیت بیشتری دارد.

دوربین، فلش، و صد البته سه پایه از الزامات این سبک از عکاسی است، به این تجهیزات می توانید، مدت زمان نوردهی و سرعت شاتر را تغییر دهید، تا جلوه های متفاوت تری از ابر ها را ثبت کنید.

حباب های تشکیل شده بر روی سوژه های خود را توسط گرما یا براش از بین ببرید، تا دیگر حبابی در تنگ باقی نماند.

دیگه وقت بازی با رنگ هاست، پس کمربند های خود را محکم ببندید و خلاقیت خود را وارد دنیای رنگ و نور کنید، تا با استفاده از المان اعجاب، کار خود را مخصوص کنید.

ممنون که مقاله ای دیگر را با پیکسمر دنبال کردید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.

دوست دار همیشگی عکاسان و هنرمندان.

 

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۰۸ ۱۶:۳۲:۰۸ ب ظ