عکاسی با آبرنگ

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۰ ۱۷:۵۱:۲۶ ب ظ

عکاسی با آبرنگ از خلاقانه ترین و جذاب ترین انواع عکاسی ها می باشد، با استفاده از رنگ های مناسب و سوژه ای جذاب می توانید عکس های جذابی را ثبت کنید، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به راحتی از این تکنیک استفاده کنید.

water paint photography

مواد مورد نیاز برای این سبک از عکاسی، رنگ اکریلیک مایع می باشد، همراه با سرنگ بزرگ، سوژه خود را توسط جسمی دیگر ثابت کنید، همزمان رنگ را به نحوی درون تنگ تزریق کنید، که رنگ مانند ابر حجیم درون تنگ آب به حرکت در آید.

از تنگ های کوچک آب استفاده کنید، تا در صورتی که نیاز بود شاتی جدید بیاندازید، به راحتی عملیات دفع آب تنگ و تمیز سازی دوباره را انجام دهید، قوانین رنگ های مکمل و جایگزین را مطالعه کنید و به نحوی رنگ های خود را انتخاب کنید، که داستان پشت تصویر را پر رنگ تر کند، پس به نحوی می توان گفت بازی کردن با کنتراست رنگ ها بهتر از تغییر رنگ ها می باشد.

water paint photography

برای ثابت کردن جسم می توانید از نخ نامرئی، چنگال، چنگک مخصوص یا صفحه ای شیشه ای جسم خود را در تنگ به صورت ثابت نگهدارید. ثابت نگهداشتن اجسام در حین این سبک از عکاسی بسیار مهم است، چرا که به هیچ وجه به دنبال کاهش شارپنس عکس ها نیستیم و برایمان موضوع ثبت حرکت رنگ ها اهمیت بیشتری دارد.

دوربین، فلش، و صد البته سه پایه از الزامات این سبک از عکاسی است، به این تجهیزات می توانید، مدت زمان نوردهی و سرعت شاتر را تغییر دهید، تا جلوه های متفاوت تری از ابر ها را ثبت کنید.

حباب های تشکیل شده بر روی سوژه های خود را توسط گرما یا براش از بین ببرید، تا دیگر حبابی در تنگ باقی نماند.

دیگه وقت بازی با رنگ هاست، پس کمربند های خود را محکم ببندید و خلاقیت خود را وارد دنیای رنگ و نور کنید، تا با استفاده از المان اعجاب، کار خود را مخصوص کنید.

ممنون که مقاله ای دیگر را با پیکسمر دنبال کردید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.

دوست دار همیشگی عکاسان و هنرمندان.

 

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۰۸ ۱۶:۳۲:۰۸ ب ظ

آسان، مطمئن، عکس و ویدئوی خود را تولید کنید

ما تا پایان راه، در تمام مراحل، همراه و مشاور شما خواهیم بود.
گارانتی
ضمانت کیفیت محتوا
بازگشت تمام وجه در صورت عدم کیفیت محتوای تحویلی
پشتیبانی
پشتیبانی ۷ روز هفته
پشتیبانی از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در تمام روز های هفته
بازگشت وجه
لغو سفارش تا ۲۴ ساعت
بازگشت تمام وجه پرداختی پس از لغو سفارش
حریم شخصی
حریم شخصی
دسترسی خصوصی به داده ها در فضای رمزگذاری شده
هئش مصنوعی
هوش مصنوعی
قدرت گرفته از هوش مصنوعی برای تولید محتوای با کیفیت
ذخیره زمان
صرفه جویی در زمان
سهولت مدیریت در تمام مراحل سفارش به صورت غیر حضوری

ارتباط با ما

  • برای مشاوره و همکاری با پیکسمر در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید . ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  • 09107192954
  • 021-91031895
  • تهران، نبش خیابان فلسطین و انقلاب، پ 281 ، ساختمان سرای نوآوری و صنایع خلاق، طبقه 5 ، خانه نوآوری ، پیکسمر
  • pixmer_com