وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

کامپوزیشن دوایر متقارن

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۹-۰۲ ۱۵:۴۶:۵۲ ب ظ

در این مقاله به دنبال توضیح کاپوزیشنی غیر معمول، اما چشم گیر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به درستی هر چه تمام از دوایر متحدالمرکز برای زیبایی تصاویر خود استفاده کنید.

آموزش عکاسی

برای این هدف شما نیاز به یک تصویر متقارن شعاعی دارید، برای مثال بعضی از گل ها یا حلزون ها می توانند سوژه ای مناسب و در دسترس برای این کار باشند، از دیگر مثال های این دست از سوژه ها می توان به راه پله های تو در تو اشاره کرد، یا حتی استفاده از پس سر نوزادان و یا استفاده از پشمک برای تولید دوایر متحدالمرکز متقارن، اما دقت کنید، بهترین لنز برای ثبت این دست از عکس ها لنز های واید می باشد، به نحوی که دیستورشن یا کشیدگی تصویر به سمت مرکز آن می تواند، برگ برنده شما برای ثبت هر چه عجیب تر دوایر متقارن باشد، برای جالب تر کردن تصاویر خود می توانید، از سوژه ها و رنگ های عجیب استفاده کنید، در این سبک از عکاسی دو اصل تعیین کننده نتيجه کار شما می باشد، اولا شما نیاز به سوژه ای. مناسب دارید، دوم برای پیدا کردن بهترین نتیجه، باید بهترین قاب را ببندید، که خود می تواند در بر گیرنده اجزای دیگر تصویر باشد، به طور مثال چینش اشیاء در کنار این دوایر تصویر شما را می تواند خاص تر از قبل بکند، اما دقت کنید که این چینش ها هارمونی و توجه اصلی تصویر را بهم نزند، مردم برای دیدن اثری کژوال وقت نمی گذارند، پس برای جذب مخاطب مدت زمان عکاسی خود را افزایش دهید، تا از تولید حداقل پنج عکس کاملاً مناسب مطمئن شوید، سپس شما می مانید و نرم‌افزار های مخصوص ادیت عکس مانند لایت روم و فوتوشاپ. 

به عنوان سخن پایانی، به هیچ عنوان از امتحان کردن و شکست خوردن نترسید، کار با کامپوزیشن های متعدد به دلیل ایجاد تصور ناخودآگاه و نقش بستن آن بر دید انسان، نیاز به تماشا و تجربه بسیار دارد، پس خسته نشوید.

ممنون که ما را با مقاله ای دیگر همراهی کردید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، سایت و صفحه اینستاگرام پیکسمر را دنبال کنید. 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۹-۰۲ ۱۲:۱۷:۳۹ ب ظ