وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

نحوه آگاهی از شرایط پروژه

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۴ ۱۷:۴۱:۵۸ ب ظ

در ادامه مقاله پیشین که در رابطه با هدف و نیاز مشتری ها صحبت کردیم، به شرایط کاری بر خوردیم، حال با ما همراه باشید، تا بتوانید به درستی شرایط پروژه را مشخص کنید.

camera man

برای همه شما حتماً این موقعیت پیش آمده، که در لوکیشن عکاسی با شرایط نامناسبی از حالت جوی و یا نوری بر خورد کنید، مثلا در محیط فیلمبرداری یا عکاسی نور کم باشد، در همچین مواقعی باید، از قبل برای آفیش خود منابع نوری مجزایی را فراهم کنید، هیچوقت اشتباه نکنید، هر چقدر نور دم دست شما بیشتر باشد، دست شما برای پیاده سازی خلاقیت های خود یا انجام درست پروژه تان باز تر است.

شاید برایتان پیش آمده که در محیطی مناسب از نظر شدت و وسعت نور، با جنس نامناسبی از نور ها برخورد کنید، جنس نور معمولاً به دو دسته سخت و نرم تقسیم می شود، که این جنسیت نور می تواند، هم باعث ایجاد دردسر و هم موجبات تراوش خلاقیت می شود، اما برای استفاده بهینه و مناسب از این وضعیت بهتر است، چندین صفحه دیفیوزر و رفلکتور به همراه داشته باشید، بدین طریق می توانید، شرایط را به نفع خود تغییر دهید.

بعضاً هم پیش آمده، که نور موجود در محل در طول زمان تغییر کند، مانند پروژه های طولانی و صد البته در فضای باز، که خود می تواند به راحتی شما را از اهدافتان دور کند، در این مواقع می توانید، از منابع نوری پرتابل و شارژی استفاده کنید، سنگین و هزینه بردار هستند، اما کیفیت کار خروجی شما را تظمین می کند.

camera man

برای جلوگیری از حدر رفت تایم و اتفاقات عجیب، حتماً کیفیت و شدت نور ها را تست کنید و همیشه مدت زمان پروژه و شارژ باتری ها را محاسبه کنید، تا هیچ وقت به دلیل کمبود شارژ، پروژتان خراب نشود.

برای انجام هر چه بهتر پروژه از مشتری ها در خواست کنید، تا از محل انجام پروژه عکاسی و فیلمبرداری برایتان محتوایی ویدئویی تهیه کنند، تا بتوانید از تمامی خصوصیات نور محیط با خبر شوید و برای انجام پروژه در بهترین حالت ممکنه تدابیر خاص خود را بچینید.

جدای از تمامی موارد بالا، بازدید حضوری شما از محل انجام پروژه شما را برای اتخاذ بهترین و مناسب ترین تدابیر در انجام پروژه کمک می کند، فقط در خاطر داشته باشید، که انجام این بازدید تنها در حالتی ثمر بخش است، که توسط دوربین و لنز خود، هم محتوای تصویری و هم ویدئویی ثبت کنید، تا در فرصتی مناسب نور محیط را بیشتر بشناسید.

 

ممنون که با مقاله ای دیگر همراه ما بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و مطالب ما، سایت و صفحه اینستاگرام پیکسمر را دنبال کنید. 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۲۴ ۱۳:۱۲:۳۴ ب ظ