وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

استابلایزر در فیلمبرداری

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۲۰ ۱۳:۰۰:۵۱ ب ظ

امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.

stabilizer

شاید بار ها برای ثبت یک برداشت مناسب، مخصوصاً در حرکت مجبور به تکرار برداشت شده باشید و تمامی دلیل شما لرزش دوربین و یا دست شما باشد، اینجاست که استابلایزر به کمک شما می آید، این دستگاه که معمولا از دو موتور ای سی به صورت حداقلی و دو صفحه متحرک عمودی و افقی تشکیل شده، توانایی خنثی کردن تمامی لرزش ها و تکانه ها را دارد، به نحوی که حتی در حرکت هیچ گونه لرزشی را ثبت نمی کند و حتی می تواند از سه پایه ها هم ثبات بیشتری را به دوربین شما ببخشد.

stabilizer

خرید استابلایزر هزینه زیادی را در بر می گیرد، که اگر نیاز خاصی برای استفاده مکرر از آن نداشته باشید، گزینه صرفه اقتصادی را کاملا نادیده گرفته اید، پس اگر نیاز شما برای فیلمبرداری سینمایی و یا تیزری نیست، عملاً نیاز خاصی به خرید یا اجاره آن ندارید، اما اگر دفعات کمی را برای استفاده از آن در ذهن دارید، بهترین راه اجاره کردن یک استابلایزر است، استابلایزر ها توانایی متفاوتی در حمل دوربین های متفاوت دارند، پس قبل از اجاره و یا خرید آن حتما ست آپ کامل دوربین خود را وزن کنید، تا اطلاع دقیقی از مجموع وزن دوربین، لنز، فلاش و حتی رسیور دستگاه ضبط صدا بدست آورید، تا بتوانید مناسب ترین انتخاب را برای امنیت و کارایی استابلایزر خود داشته باشید.

stabilizer

استابلایزر های متفاوت برای شرایط متفاوت وجود دارد، مانند زمانی که به دنبال ضبط فیلم در ماشین هستید، یا به دنبال ضبط آن توسط پهباد و یا حتی بر روی یک صفحه متحرک باشید، پس حتما از شرایط ضبط و نحوه برداشت صحنه اطلاعات دقیق کسب کنید، تا بتوانید مناسب ترین انتخاب را در میان استابلایزر ها انجام دهید، نکته دیگر شارژ استابلیزر شما است که بر اساس زمان پیش بینی شده باید نسبت به تهیه آن اقدام کنید.

ممنون که باز هم با ما همراه بودید، برای کسب اطلاعات بیشتر و با خبری از جدیدترین اخبار ما، صفحه اینستاگرام و یا سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - فیلمبرداری

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۲۰ ۱۲:۴۴:۱۲ ب ظ