وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

تدابیر بهداشتی و روانی در دوران کرونا

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۶ ۱۶:۲۵:۳۳ ب ظ

امروز به مناسبت حضور همه گانی کرونا در جامعه مان قصد داریم، شما را با پروتکل های بهداشتی و رفتاری در حوزه‌های حرفه ای بیشتر آشنا کنیم، تا هم سلامت خود و هم دیگران را ارزشمند بشماریم.

corona cameraman

برای حفظ اتمسفر پویا و زنده در محیط کاری حتماً از ماسک استفاده کنید، استفاده از ماسک در مجاورت و برخورد با مشتری ها الزامی است، چرا که حس خطر، ترس، بیماری و هر آنچه که به واسطه کرونا در ذهن افراد تجسم می شود، می تواند بر روی احساسات و تصمیم گیری های مشتریان شما تاثیر شگرفی بگذارد، پس برای القای آرامش خاطر و حس اهمیت به مشتری ها حتماً موارد بهداشتی را رعایت کنید.

اما در ذهن داشته باشید، تجهیزات خود را ضد عفونی نکنید یا به واسطه مواد الکلی یا ابکی به هیچ عنوان لوازم خود را ضد عفونی نکنید، در عوض می توانید، از دست کش مخصوصی برای کار با تجهیزات استفاده کنید، که فقط برای مصارف عکاسی و فیلمبرداری شما می باشد، البته که برای جلوگیری از دردسر های بیشتر می توانید، دستان خود را با استفاده از محلول های ضد عفونی کننده پاکیزه نمایید و همیشه ارتباطی سالم و پاکیزه با دوربین خود بگیرید.

corona cameraman

قبل از شروع پروژه یا صحبت کردن با مشتری خود، دست خود و کارفرما را ضد عفونی کنید، تا حس هم یاری و ارزشمندی را به کار فرما انتقال دهید، تا حس و حال خودتان هم در حین انجام پروژه و هم پس از پروژه را در حالتی مناسب از نظر کارفرما نگهدارید، بدین صورت رضایت مشتری را از اخلاق و اصول کاریتان بالا می برید. 

برای افزایش این رضایت می توانید، باذخود برگه سلامت هم همراه داشته باشید، بدین شیوه شما با حضور دلیلی کاملاً منطقی و روشن آرامش را به ذهن و حس کارفرما منتقل کنید، به طور مثال ضد عفونی کف کفشتان حکم نهایی را در امر رعایت نکات بهداشتی دارد، پس برای اینکار هم کتبی و هم زبانن اطمینان و آرامش را به مشتریان خود منتق لکنید. 

ممنون که باز هم ما را با مقالات متعددمان همراهی کردید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های متعدد مان سایت و صفحه اینستاگرام پیکسمر را دنبال کنید. 

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۲۶ ۱۴:۲۵:۳۰ ب ظ