وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

عکاسی با استفاده از اسکنر

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۱۲ ۱۳:۴۴:۲۹ ب ظ

امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با عکاسی از طریق اسکن هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید، از گیاهان عکس های جذابی تهیه کنید.

scanography

برای این کار نیاز به یک دستگاه اسکنر تخت رنگی است. هر چه سوژه شما از صفحه شیشه ای اسکنر فاصله داشته باشد، تصاویر شما نرم تر و هرچه ننزدیک تر باشد، شارپنس تصاویر زیاد تر می شود.

دو نوع فرم اسکنینگ در اسکنر های رنگی موجود است، بهترین آن CCD می باشد، چرا که از مدل CIS چندین مرتبه عکس هایی با شارپنس بالاتر می گیرد، و تفکیک رنگ بهتری را در اختیارتان می گذارد، اما این اسکنر ها به مراتب گران تر از مدل CIS می باشد.

خوب برای شروع تمامی سطح اسکنر را به خوبی پاک کنید، تا هیچگونه گرد و خاک و لکی بر روی آن نماند، اگر به دنبال ثبت عکس هایی با شارپنس کم تر هستید، می توانید به واسطه شیشه ای قطور میان شیشه اسکنر و سوژه خود فاصله ایجاد کنید.

scanography

حال برای چینش اجزا باید به نکات بسیاری دقت کنید، از هندسه و چینش گرفته، تا همنشینی رنگ ها، پس آماده کردن یک قاب مناسب زمان بیشتری را از شما می گیرد، برای سریع تر شدن کار و کم تر فشار آمدن به اسکنر می توانید، اسکنر را بر روی کمترین رزولوشن ممکن تثبیت کنید، پس از تعیین نهایی جایگاه اجزا می توانید، کار نهایی خود را انجام دهید.

پردازش عکس های حاصله ارزش بسیاری در عکاسی شما دارد، پس حتما با حوصله و خلاقیت بسیار این کار را انجام دهید، از ابزار Curve و H/L در فتوشاپ می توانید، برای همنشینی بهتر رنگ ها و ایجاد کنتراست مناسب استفاده کنید.

خوب حالا می توانید، بدون استفاده از دوربین، عکس بگیرید و عکس های خود را از جنسی کاملا متفاوت در رنگ و نور ثبت کنید، پس خلاقیت بار دیگر برای درخشیدن هنر شما روشن شد، امیدواریم که این مقاله همان دریچه درخشیدن هنر شما باشد.

ممنون که این مقاله را با پیکسمر دنبال کردید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۱۲ ۱۳:۲۵:۲۰ ب ظ