عکاسی با استفاده از اسکنر

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۱۲ ۱۳:۴۴:۲۹ ب ظ

امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با عکاسی از طریق اسکن هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید، از گیاهان عکس های جذابی تهیه کنید.

scanography

برای این کار نیاز به یک دستگاه اسکنر تخت رنگی است. هر چه سوژه شما از صفحه شیشه ای اسکنر فاصله داشته باشد، تصاویر شما نرم تر و هرچه ننزدیک تر باشد، شارپنس تصاویر زیاد تر می شود.

دو نوع فرم اسکنینگ در اسکنر های رنگی موجود است، بهترین آن CCD می باشد، چرا که از مدل CIS چندین مرتبه عکس هایی با شارپنس بالاتر می گیرد، و تفکیک رنگ بهتری را در اختیارتان می گذارد، اما این اسکنر ها به مراتب گران تر از مدل CIS می باشد.

خوب برای شروع تمامی سطح اسکنر را به خوبی پاک کنید، تا هیچگونه گرد و خاک و لکی بر روی آن نماند، اگر به دنبال ثبت عکس هایی با شارپنس کم تر هستید، می توانید به واسطه شیشه ای قطور میان شیشه اسکنر و سوژه خود فاصله ایجاد کنید.

scanography

حال برای چینش اجزا باید به نکات بسیاری دقت کنید، از هندسه و چینش گرفته، تا همنشینی رنگ ها، پس آماده کردن یک قاب مناسب زمان بیشتری را از شما می گیرد، برای سریع تر شدن کار و کم تر فشار آمدن به اسکنر می توانید، اسکنر را بر روی کمترین رزولوشن ممکن تثبیت کنید، پس از تعیین نهایی جایگاه اجزا می توانید، کار نهایی خود را انجام دهید.

پردازش عکس های حاصله ارزش بسیاری در عکاسی شما دارد، پس حتما با حوصله و خلاقیت بسیار این کار را انجام دهید، از ابزار Curve و H/L در فتوشاپ می توانید، برای همنشینی بهتر رنگ ها و ایجاد کنتراست مناسب استفاده کنید.

خوب حالا می توانید، بدون استفاده از دوربین، عکس بگیرید و عکس های خود را از جنسی کاملا متفاوت در رنگ و نور ثبت کنید، پس خلاقیت بار دیگر برای درخشیدن هنر شما روشن شد، امیدواریم که این مقاله همان دریچه درخشیدن هنر شما باشد.

ممنون که این مقاله را با پیکسمر دنبال کردید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۱۲ ۱۳:۲۵:۲۰ ب ظ

آسان، مطمئن، عکس و ویدئوی خود را تولید کنید

ما تا پایان راه، در تمام مراحل، همراه و مشاور شما خواهیم بود.
گارانتی
ضمانت کیفیت محتوا
بازگشت تمام وجه در صورت عدم کیفیت محتوای تحویلی
پشتیبانی
پشتیبانی ۷ روز هفته
پشتیبانی از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در تمام روز های هفته
بازگشت وجه
لغو سفارش تا ۲۴ ساعت
بازگشت تمام وجه پرداختی پس از لغو سفارش
حریم شخصی
حریم شخصی
دسترسی خصوصی به داده ها در فضای رمزگذاری شده
هئش مصنوعی
هوش مصنوعی
قدرت گرفته از هوش مصنوعی برای تولید محتوای با کیفیت
ذخیره زمان
صرفه جویی در زمان
سهولت مدیریت در تمام مراحل سفارش به صورت غیر حضوری

ارتباط با ما

  • برای مشاوره و همکاری با پیکسمر در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید . ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  • 09107192954
  • 021-91031895
  • تهران، نبش خیابان فلسطین و انقلاب، پ 281 ، ساختمان سرای نوآوری و صنایع خلاق، طبقه 5 ، خانه نوآوری ، پیکسمر
  • pixmer_com