وبلاگپیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.
پیکسمر سامانه رزرو آنلاین عکاس و فیلمبردار جهت پرورش نیروی متخصص و خلاق در زمینه ی تولید محتوای تصویری و ویدئویی دوره ی کاراموزی برگزار میکند. در این دوره
زندگیمون تشکیل شده از کلی لحظات گوناگون. لحظه هایی توی زندگیمون هستن که اون طور که باید و شاید ثبتشون نمیکنیم. پیکسمر اومده تا به همه بگه که لحظات خوب زندگیمون


آیا می دانید یک چشم شما از چشمی دیگر قوی تر است، اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی از این برتری برای ثبت عکس های بهتر استفاده کنید.
امروز به دنبال توضیح قانون اعجاب در اعداد هستیم، با پیکسمر همراه باشید تا روانشناسی را به نحوی دیگر در هنر عکاسی خود استفاده کنید.
در این مقاله قصد داریم چگونگی ثبت نوار های نوری خورشید را به شما عکاسان هنرمند توضیح دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید از این تکنیک برای زیبا تر کردن عک
در زمینه عکاسی از ساختار ها و ساختمان ها چندین نکته و تکنیک وجود دارند که می توان با استفاده از آنها سطح عکاسی خود را نه تنها در عکاسی از ساختمان بلکه در تمامی
عکاسی از حیوانات با توجه به تفاوت های حرکتی و رفتاری آنها نسبت به انسان ها دارای نکاتی متفاوت است، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به درستی از حیوانات عکاسی


آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.
امروز قصد داریم Intervalometer را بررسی کنیم و چگونگی استفاده از آن را به شما آموزش دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا دلایل و چگونگی استفاده از آن را فرا بگیرید
امروز قرار هست هیستوگرام دوربین عکاسی و چگونگی خواندن آن را به منظور ثبت عکس های بهتر برای شما توضیح دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید از این نمودار به
وب امروز می خوام درباره نکات نهایی یک پروژه عکاسی و فیلمبرداری برای شما بنویسم. اولین کاری که باید بکنید این هست که به محض اینکه راه
خوب در مبحث تمیز کردن قسمت داخلی دوربین اول باید چند نکته رعایت شود: حتما تا وقتی که مقدار گرد و غبار آیینه درونی دوربینتون از حد خارج نشده، این پروسه رو انجام

چگونگی عکاسی از مواد غذایی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ ۱۴:۳۱:۲۱ ب ظ

عکاسی مواد غذایی از سخت ترین انواع عکاسی و قرار هست در این رابطه به صورت مفصل صحبت کنیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید در این سبک از عکاسی بدرخشید.

pizza

برای انجام عکاسی غذایی خوب، باید از تمام خلاقیت خود در چینش مواد در کنار هم بهره ببرید، عکاسی از مواد غذایی مثل نقاشی کردن است، پس باید آماده چینش و نقاشی کردن تصاویر خود با مواد غذایی و وسایل آشپزخانه باشید.

سه پایه از مهم ترین ابزار این سبک از عکاسی است، چرا که می تواند لرزش دست شما را بگیرد و شما را از درد کمر و گردن برهاند.

دیفیوزر و رفلکتور بار ها مفید بودن خودشان را در بازی با نور که مهم ترین اصل عکاسی است، ثابت کرده اند. پس وجود آنها به نحوی الزامیست، هیچ محدودیتی در استفاده از لنز وجود ندارد، ولی همیشه در نظر داشته باشید که این نوع از عکاسی را با بالا ترین سرعت ممکن و کم ترین ایزو به اتمام برسانید، تا عکس های شما شارپ تر و زنده تر باشند.

استفاده از هیستوگرام به شدت پیشنهاد می شود، چون در این سبک از عکاسی با رنگ های زیادی کار داریم و ممکن است ال سی دی یا چشمی دوربین تمام آنچه را که بر سر نور می آید را نشان ندهند.

همراه خود کارت حافظه و باتری اضافه داشته باشید تا بتوانید سرعت کار خود را بالا ببرید.

از نور طبیعی غافل نشوید، و با استفاده از ادوات مناسب از نور خورشید به نفع خود استفاده کنید، از محدود کردن آن گرفته، تا تغییر آن.

با اوامر آشپزخانه یا کافه به خوبی آشنا شوید، و تزئینات مناسب را نیز در خواست کنید، ارتباط شما با کارکنان مجموعه بسیار می تواند برای شما مفید باشد و وقت زیادی را برای شما در پیش بردن تفکر و ایده عکاسیتان حفظ می کند.

از آنها بخواهید تا دستانشان به خوبی تمیز کنند یا از دست کش استفاده کنند، اگر قرار هست دستی در تصویر ثبت شود، بهتر است قبل از آن توسط کرم مرطوب کننده سطح دستشان را براق و تازه کنند.

برای افزایش دقت بر روی یک سوژه از اپرچر پایین، و برای نشان دادن چندین سوژه در کنار هم از اپرچر بالا استفاده کنید، اما دقت کنید تا ایزوی خود را بیش از حد بالا نبرید. استفاده از فیلتر پلاریزه می تواند گرمای خوبی را به مواد غذایی بخشد، پس حتما از آن استفاده کنید.

از قبل با کارفرما هماهنگ کنید، تا لوازم سرو و تزئینات مناسب را تهیه کنند، اگر هم خودتان چند بشقاب زیبا و لیوان آنتیک به همراه داشته باشید حرفه ای تر بودن خود را اثبات کرده اید. به همراه خود چند ورق مقوا با رنگ های متفاوت و زیبا به همراه داشته باشید تا اگر نیاز بود از آنها به عنوان بک گراند استفاده کنید.

حتی پارچه های رنگی و سبد های چوبی در کنار مواد اولیه هر غذا، می توانند جلوه ای خاص به عکس شما ببخشند، پس سعی کنید با استفاده از مواد مربوط به غذا از جمله مواد اولیه آن نهایت استفاده را ببرید، تا سوژه خود را در حداکثر توجه قرار دهید.

توجه بیننده به سوژه مورد نظر شما مهم ترین نکته در این سبک از عکاسی است، پس باید به نحوی از نور استفاده کنیم تا سوژه خود را بلد ترین جز عکس کنیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا در مقاله بعدی چگونگی نور پردازی برای این سبک از عکاسی را آموزش دهیم.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۰۱ ۱۱:۰۴:۵۰ ق ظ