وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

ایده فیلمبرداری بیسکوییت

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۳-۳۱ ۱۳:۵۹:۱۹ ب ظ
 

ویدیو شماره 1 با بیسکوییت

موارد لازم:

1) دوربین عکاسی یا موبایل

2) بیسکوئیت اوریو یا هر بیسکوییت گرد دیگری

3) سیخ چوبی یا فشفشه

4) لیوان

5) بک گراند سبز (مقوای سبز یا دیوار سبز رنگ یا پرده سبز)

 

شرح ساخت ویدیو:

مرحله اول: ابتدا یک بیسکوییت را برداشته و از وسط بازش می کنیم. سیخ چوبی را وسط بخش کرمی بیسکوییت قرار می دهیم سپس طرف دیگر بیسکوئیت را که جدا کرده بودیم روی بیسکوئیت قرار می دهیم.

مرحله دوم: به یک لیوان برای ثابت نگه داشتن سیخ چوبی نیاز داریم. لیوان را برمیداریم و به صورت برعکس روی میز قرار می دهیم حال به یک نفر برای چرخاندن سیخ چوبی نیاز داریم. شخص با گرفتن سیخ چوبی و قرار دادن دست روی لیوان شروع به چرخاندن سیخ چوبی می کند. همزمان با چرخاندن سیخ چوبی فیلمبرداری را آغاز می کنیم. بعد از اتمام چرخاندن بایستی یک فیلم یا یک عکس بدون بیسکوییت و هیچ المانی بگیریم.

مرحله سوم: بعد از اتمام فیلمبرداری، خروجی کار را با برنامه ی پریمیر تدوین می کنیم. با برنامه ی پریمیر سیخ و اطراف کار را حذف می کنیم و کل بیسکوئیت را از پروژه خارج می کنیم. حال بیسکوییت چرخان را روی فیلم یا عکسی که بدون هیچ المانی تهییه کردیم قرار می دهیم. تعداد بیسکوییت را در پروژه زیاد میکنیم و در نهایت خروجی را با بخش export می گیریم.

 


ویدیو شماره 2 با بیسکوییت

موارد لازم:

1) دوربین عکاسی یا موبایل

2) بیسکوئیت اوریو یا هر بیسکوییت گرد دیگری

3) شیر

4) لیوان

5) بک گراند سبز (مقوای سبز یا دیوار سبز رنگ یا پرده سبز)

6) رینگ لایت (اختیاری، برای نورپردازی بهتر است از رینگ لایت استفاده شود.)

 

شرح ساخت ویدیو:

مرحله اول: ایتدا شیر را داخل لیوان می ریزیم. رینگ لایت را عمود بر لیوان شیر (مشابه بخش پشت صحنه ویدیوی دوم) قرار می دهیم.

مرحله دوم: بیسکوییت را برمی داریم و از بالا به سمت لیوان شیر رها می کنیم. هم زمان با انجام این کار از بالای لیوان شیر فیلمبرداری را آغاز میکنیم. برای بخش دوم ویدیو یعنی از زاویه بغل زمانی که بیسکوییت داخل لیوان میفتد را داشته باشیم می توانیم 2 کار را انجام دهیم:

الف) دو تا دوربین عکاسی یا موبایل یکی از زاویه بغل و دیگری از زاویه ی عمود (بالا) فیلمبرداری کنیم.

ب) یک بار از بالا زمانی که بیسکوییت رها میشود فیلمبرداری کنیم و مجددا آن را داخل لیوان بیندازیم ولی این بار از زاویه بغل فیلمبرداری را انجام دهیم.

مرحله سوم: خروجی کار را با پریمیر تدوین میکنیم. آن بخشی که بیسکوییت داخل لیوان میفتد را reverse میکنیم.


در دسته بندی : - فیلمبرداری

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۳-۳۰ ۱۹:۳۴:۱۱ ب ظ