وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۳۱ ۱۲:۴۱:۲۲ ب ظ

آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان لرزش را ثبت کنید.

videography

برای این منظور جدای از سه پایه، گیمبال، اسلایدر و استابلایزر می توانید، از نیروی ذهن خود برای این منظور استفاده کنید، یادتان باشد تا تنفس خود را به نحوی صحیح انجام دهید، برای این کار دقت کنید، که در هنگام تنفس حتما قفسه سینه شما به صورتی کاملا منظم و یکنواخت بزرگ و کوچک شود، در همین هنگام برای نگاه کردن اطراف خود کمترین استفاده از گردن و کمر خود کنید، تا حرکت شما موجب ایجاد لرزش در دستانتان نشود، برای جلوگیری از لرزش بیشتر می توانید از طریق نمایشگر دوربین خود ضبط را مشاهده کنید، تمام تلاش خود را کنید تا دوربینتان سبک و سبک تر شود، برای این منظور فلاشر، ریکوردر و کانکتور های جداگانه را توسط یه فرستنده و گیرنده بی سیم کنترل کنید.

حال برای افزایش قدرت مانور و تسلط خود بر روی دوربین از بند های مخصوص استفاده کنید، این بند ها باید محکم، پهن و کاملا نرم باشند، تا در طولانی مدت گردن و کمر شما را خسته نکنند، بند دوربین را همیشه به دور گردن خود بی اندازید، تا همیشه بتوانید دوربین را باخیال راحت از دستان خود رها کنید.

videography

برای کاهش هر چه بیشتر لرزش فیلم ها، دست خود را به جلو دراز کنید، مقدار اضافی بند را جمع کنید تا دوربین قبل از دراز کردن کامل دستتان به انتهای محدوده حرکتی خود برسد، سپس در هنگام فیلمبرداری دوربین را به بیرون فشار دهید، تا بند دوربین کاملا کشیده شود، به این طریق می توانید به واسطه محدود کردن دوربین خود، لرزش آنرا کاهش دهید.

حال برای جلوگیری از لرزش بیشتر می توانید، دست خود را تبدیل به پایه کرده و دوربین را بر روی آن قرار دهید، به نحوی که آرنجتان بر روی شکمتان قرار گیرد و زاویه بین آرنج و بازویتان کمتر از ۴۵ درجه باشد.

قطعا ادوات و وسایل زیادی برای حذف لرزش دوربین در هنگام فیلمبرداری استفاده می شوند، اما این تجهیزات دارای قیمتی بالا و مشکلات حمل و نقلی فراوان اند، پس در صورتی که امکان تهیه آن برایتان وجود ندارد، حتما از این روش برای بهتر شدن خروجی استفاده کنید.

ممنون که با پیکسمر همراه بودید، برای اطلاع بیشتر از اخبار و اطلاعیه های روز ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید. 


در دسته بندی : - فیلمبرداری

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۲۸ ۱۶:۲۷:۵۱ ب ظ