وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


با درود خدمت دوستان پیکسمری عزیز، در این مقاله به دنبال توضیح نکات پروژه های عکاسی هستیم، که میک آپ در آن نقش پر رنگی دارد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با عکاسی از استیج و برنامه های زنده هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به درستی از موقعیت ها استفاده کنید.
در این مقاله قصد داریم کمی درمورد تمیز کردن دوربین و لنز صحبت کنیم ، پس با پیکسمر همراه باشید .
در این مقاله قصد داریم چگونگی محافظت از دوربین را برای شما شرح دهیم .
کارت حافظه یک وسیله الکترونیکی است که برای ذخیره رسانه های ما مانند فیلم و عکس استفاده می شود.


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

محافظ های دوربین

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۷-۲۷ ۱۵:۰۱:۴۰ ب ظ

قاب محافظ لنز


لنزهای دوربین حرفه ای یکی از حساس ترین و مهم ترین اجزا در عکاسی است ، آسیب دیدن این لنزها باعث به وجود آمدن مشکل بزرگی برای عکاسان می باشد .  بهترین روش برای نگهداری از لنزهای شما استفاده از محافظ لنز می باشد ، که در این مقاله قصد داریم برخی از محافظ های دوربین را برای شما معرفی کنیم .

protect

شرکت  kuvrd universal  قاب محافظی برای  لنزهای دوربین طراحی کرده است که به راحتی در برابر ضربه ، آب ، گرد و خاک و هر گونه عامل مزاحم محیطی محافظت می کند و بسیار پرکاربرد است .
این محافظ  از کائوچو ساخته شده و تمام قسمت های لنز را پوشش می دهد ، که علاوه بر بخش شیشه ای لنز از بخش های دیگر محافظت می کند .
استفاده از این محافظ در شرایط سخت آب و هوایی مثل باران ، برف و غیره  بسیار ضرروری است . قیمت هر کدام از این محافظ ها 15دلار است که به زودی در بازار عرضه می گردد .
کاورهای محافظ بدنه 

همانقدر که از لنز در برابر شرایط آب و هوایی باید محافظت کنیم ، از بدنه نیز باید محافظت شود . کاورهای دوربین عکاسی بهترین محافظ برای شما در برابر شرایط بارانی ، تگرگ و غیره است .

protect for camera

محافظ  صفحه نمایش دوربین
صفحه های نمایش دوربین بسیار آسیب پذیراست . بهترین روشی که می توان از این کارپیشگیری کرد استفاده از طلق های روی صفحه نمایش دوربین است . این طلق ها انواع مختلفی دارد ، و از شکسته شدن و ترک خوردن صفحه نمایش شما جلگیری می کند.
camera lawful

استفاده از تمام این محافظ ها برای یک دوربین عکاسی بسیارمهم و ضرروری است ، که باعث می شود در هنگام افتادن دوربین و شرایط های دیگر کم ترین ضربه و آسیب به دوربین وارد شود ، که قطعا برای تعمیر آن هزینه زیادی برای شما ایجاد نمی کند .


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۷-۲۰ ۱۱:۵۴:۵۳ ق ظ