وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

جشنواره های عکاسی در جهان

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۱۶ ۱۴:۵۵:۰۳ ب ظ

پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.

جشنواره های عکاسی

 

هنر عکاسی طی سالیان اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته و حال عکاسی دیگر به عنوان هنری که در دست قشر خاصی از جامعه باشد شناخته نمی‌شود. امروزه هر کسی می‌تواند یک دوربین عکاسی حرفه‌ای خریده و با گذراندن دوره‌های عکاسی، این حرفه را به طور جدی‌تری دنبال کنند. حتی دوربین‌ های گوشی ‌های هوشمند نیز آنقدر پیشرفت داشته که بعضی از عکاسان بزرگ به عکاسی با موبایل یا اصطلاحا موبایل گرافی روی آورده‌اند.

بسیاری از عکاسان برای نمایش آثار خود، نمایشگاه ‌های گروهی یا انفرادی برگزار می‌کنند، ولی این نمی‌تواند جلوه‌ای جهانی برای آنها داشته باشد. عکاسانی که به دنبال اهداف بزرگتر و شهرت جهانی هستند نیاز به عرصه بزرگتری برای نمایش آثار خود دارند. نمایش آثار یک عکاس در سطح جهانی علاوه بر شهرت و درآمد مناسبی که می‌تواند برای آنها داشته باشد، باعث پیشرفت هنر عکاسی نیز خواهد شد.

از گذشته تا به امروز جشنواره‌ ها و همایش‌ های زیادی برای معرفی بهترین آثار عکاسی و معرفی برترین عکاسان برگزار میشود. اما با توجه به استقبال روز افزون مردم نسبت به عکاسی، این جشنواره‌ ها نیز بیشتر شدند. بسیاری از کمپانی ‌های بزرگ حامی این جشنواره ‌ها می شوند و یا خود برگزار کننده آنها هسند. کمپانی‌هایی نظیر کنون، نیکون، سونی و نشنال جئوگرافیک.

حتی در سالیان گذشته شاهد برگزاری مسابقات و نمایشگاه‌ هایی برای موبایل گرافرها یا عکاسان موبایلی نیز بودیم. این می‌تواند نوید این را بدهد که هنر عکاسی نسبت به گذشته چه از نظر فنی و چه از نظر زیبایی شناختی رو به پیشرفت است.

 

در ادامه با پیکسمرهمراه باشید تا به معرفی برخی از فستیوال های معروف خارجی بپردازیم.

 

PhotoEspana :

این جشنواره در تاریخ 5 ژوئن تا 1 سپتامبر در شهر مادرید اسپانیا برگزار میشود.

Festival La Gacilly Photo :

این جشنواره در تاریخ 1 ژوئن تا 30 سپتامبر در شهر گاسیلی فرانسه برگزار میشود.

Visa Pour I’image :

این جشنواره در تاریخ 31 آگوست تا 15 سپتامبر در شهر پرپیگنان فرانسه برگزار میشود.

Les Rencontres d’Arles :

این جشنواره در تاریخ 1 جولای تا 22 سپتامبر در شهر آرلس فرانسه برگزار میشود.

Helsinki Photo Festival :

این جشنواره در تاریخ 5 جولای تا 9 سپتامبر در شهر هلسینکی فنلاند برگزار میشود.

Cortona on the move :

این جشنواره در تاریخ 11 جولای تا 29 سپتامبر در بعضی شهرهای دنیا از جمله کورتونا ایتالیا برگزار میشود.

Belfast Photo Festival :

این جشنواره در تاریخ 6 ژوئن تا 30 ژوئن در شهر بلفست ایرلند برگزار میشود.

PhotoFairs :

این جشنواره در تاریخ 20 سپتامبر تا 22 سپتامبر در شهر شانگهای چین برگزار میشود.

LagosPhoto :

این جشنواره در تاریخ 25 اکتبر تا 22 سپتامبر در کشور نیجریه برگزار میشود.

 

 و بسیاری از جشنواره های دیگر که هرساله در سرتاسر دنیا برگزار میشود.

 

پیکسمراز توجه شما به این مقاله تشکر می کنیم.

شما می توانید از مطالب دیگر ما نیز دیدن نمائید.


در دسته بندی : - اخبار

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۱۵ ۱۳:۲۳:۲۵ ب ظ