وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

نکات عکاسی Still Life

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۰ ۱۷:۳۷:۵۲ ب ظ

امروز به دنبال توضیح مختصری از سبک عکاسی Still Life هستیم، پس ما را با این مقاله دنبال کنید، تا بتوانید عکس های جذاب و مناسب بلاگ را توضیح دهیم.

still life

اگر شما اینفلوئنسر، بلاگر یا حتی فردی مشتاق به عکاسی از روزمرگی های اطراف خود هستید، قطعاً یکی از جذاب ترین انتخاب ها برای تولید محتوا شما این سبک می باشد.

بر خلاف معنی تحت الفظی این سبک از عکاسی، طبیعت بی جان، عکس های ثبت شده در این سبک بسیار زنده و نشاط بخش است، پس بهتر است، هیچوقت اسمش را به فارسی بیان نکنیم.

یکی از متداول ترین انواع این سبک، عکاسی بر روی میز یا Table top still Life photography می باشد، که قوت اصلی خود را از چینش و داستان سرایی مصور شما می گیرد، پس شما برای عکاسی در این سبک فقط نیاز به، سطح مسطح، دوربین و اکسسوری های متفاوت دارید، که در خانه همه می توان آنرا پیدا کرد. 

بسته به کارتان می توانید از لنز های تله فوتو و فیکس استفاده کنید، اما دقت کنید که فوکوس شما در تعریف داستانتان بسیار تاثیر گذار است. 

still life

بهتر است برای شروع سادگی را در دستور کار خود قرار دهید، از چینش با تعداد کمی از محصولات شروع کرده، سپس پس از ثبت عکس های مناسب، چینش خود را تغيير دهید، بدین صورت می توانید، بدون سردرگمی تمامی آنچه را که به دنبالش هستید، را ثبت و پردازش کنید. 

تا می توانید بر روی چینش و تمیز کردن اجزا وقت بکذارید، برای بهتر شدن هر چه بیشتر نتایج خود، نیاز به آزمون و خطا دارید، پس تا جایی که ممکن است صبور باشید و ریز بین، چرا که این سبک از عکاسی فقط زمانی می تواند جذاب باشد، که نقصی در هیچ یک از اجزا وجود نداشته باشد، ظروف را تمیز کنید، البسه را اتو کنید، یا حتی می توانید، از اسپری براق کننده برای بلد کردن و زنده تر کردن اجزای تصویر خود بهره ببرید. 

حال وقت بازی کردن با نور رسیده، دست شما بر اساس سبک و داستان روایت شده آن بسیار باز است، اما آیا می توانید، به درستی از نور هم بهره ببرید؟ 

هیچوقت به جوابی درست نخواهید رسید، مگر آنکه حوصله کنید و برای پیدا کردن بهترین حالت از نور دهی، خلاقانه با نور ها بازی کنید، تا بتوانید بهترین نتیجه را از کمترین تجهیزات بگیرید، استفاده از نور طبیعی یک هنر است، فلاش یا نور استودیوی نشان دهنده قابلیت شما نیست، شما زمانی در عکاسی حرفه ای شده اید، که در هر شرایط نوری بتوانید، عکس های دل فریب و چشم گیر ثبت کنید. 

ممنون که مارا دنبال کردید، ادامه مقاله را که در رابطه با است دنبال کنید.

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۱۸ ۱۴:۱۴:۲۶ ب ظ