وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

نکات عکاسی از بند های موسیقی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۰۱ ۱۶:۵۶:۲۰ ب ظ

در این مقاله به دنبال توضیح نکات عکاسی از یک بند یا گروه موسیقی هستیم، پس با ما همراه باشید تا بتوانید، به واسطه عکس های خود هر بندی را سوپر استار کنید.

band

در وحله اول با گروه موسیقی دیدار کنید و سعی کنید خصوصیات روحی و اخلاقیشان مشاهده کنید، تا بتوانید در ادامه بهترین عکس های ممکن را از هر کس یا به صورت گروهی ثبت کنید، یکی دو روزی را با آنها هم در دنیای شخصی و هم در دنیای حرفه ای و اجرای زنده سپری کنید، حال سعی کنید داستان پشت هر آهنگ را متوجه شوید، این گونه امکان ندارد عکس های شما از این گروه تکراری و گذرا شود.

حال نیاز است تا برای گروه موسیقی تمی را انتخاب کنید، با مشورت کردن با افراد گروه می توانید تمی ماندگار برای آلبوم یا حتی تمام دوره کاری گروه پیدا کنید.

band

ست لباس اعضا را با کمک آنها انتخاب کنید تا جذابیت کار دو چندان شود، قبل از عکاسی به لوکیشن های مورد نظر بروید، تا هم در رابطه با نور مورد نیاز به اجماع برسید و هم در رابطه با ست اعضا و جزئیات دیگر تصویر از جمله، ساز ها، دکور ها و حتی تماشاگران.

bond

با کمک اعضا چک لیستی از عکس ها تهیه کنید، که نیاز صد درصد شما است، سپس با توجه به نظر افراد می توانید، نحوه پوزینگ و ایستادن در کنار یک دیگر را تمرین کنید، این شما هستید که با طراح صحنه باشید، پس همه جزئیات را به صورت دقیق به دیگر افراد گزارش دهید، تا همه چی بر طبق برنامه منظمی پیش رود.

band

نحوه های متفاوت پست پراسسینگ را با اعضای گروه بررسی کنید، تا بتوانید ادیت هایی کاملا دلخواه تحویل دهید، بهترین کار نشون دادن نمونه ای از انواع پرسسینگ شما است، سپس در خاطر داشته باشید، که چگونه با افراد هنگام عکاسی ارتباط بگیرید تا حالت زنده آنها از بین نرود و اکت ها غیر طبیعی نباشد، حال باید در نظر داشته باشید، برای ثبت عکس های بی نقص به صورت برست شات یا شات پیاپی در هنگام انجام پروژه عکاسی کنید و در آخر به یاد داشته باشید، نمایش هارمونی اعضا و هدف آنها در موسیقی مهم ترین شاخصه عکس های شما باشد.

ممنون که با ما برای مقاله ای دیگر همراه بودید، برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۷-۲۹ ۱۱:۰۹:۰۹ ق ظ