وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


با درود خدمت دوستان پیکسمری عزیز، در این مقاله به دنبال توضیح نکات پروژه های عکاسی هستیم، که میک آپ در آن نقش پر رنگی دارد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با عکاسی از استیج و برنامه های زنده هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به درستی از موقعیت ها استفاده کنید.
در این مقاله قصد داریم کمی درمورد تمیز کردن دوربین و لنز صحبت کنیم ، پس با پیکسمر همراه باشید .
در این مقاله قصد داریم چگونگی محافظت از دوربین را برای شما شرح دهیم .
کارت حافظه یک وسیله الکترونیکی است که برای ذخیره رسانه های ما مانند فیلم و عکس استفاده می شود.


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

معرفی استایل های متفاوت عکاسی ۴

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۷-۱۱ ۱۲:۴۷:۳۸ ب ظ

در این مقاله مجموعه مقالات معرفی سبک های متفاوت عکاسی را تمام می کنیم، پس ممنون که اینجا ما را دنبال کردید و امیدواریم این مجموعه مقالات برایتان مفید باشد.

photography

عکاسی مینی مالیست یا 

Minimalist photography

این سبک از عکاسی به دلیل سادگی و کم بودن المان های متفاوت در تصویر ظاهری کاملا یک دست، نرم و کاملا ساده دارد، که ذهن بیننده را محو این سادگی می کند، ذهن انسان معمولاً به دیدن چندین المان در کنار هم عادت کرده است، به نحوی که پیچیدگی ها و جزئیات فراوان برای یک انسان عادی است، اما نکته ای که این سبک از عکاسی را متفاوت کرده، همین سادگی است، چرا که این بار چشمان ما محو این سادگی ها می شود و دنیایی ساده تر به روی ما گشوده می شود، زیبایی در عین سادگی شعار این سبک است.

photography

عکاسی از نوزاد یا 

newborn photography

از دسته های دوست داشتنی عکاسی، که برای ثبت آن احساسات حرف اول را می زنند، این دسته تا حدود زیادی مانند عکاسی خانوادگی است، اما با این تفاوت که تمرکز اصلی آن بر روی نوزاد است و بس، خلاقیت های لطیف بسیاری را می توانید با این اعضای کوچک خانواده اعمال کنید و تصاویری به غایت خاطره ساز ثبت کنید.

photography

عکاسی خبری یا 

photojournalism

تصاویری پر معنی به منظور انعکاس دادن سر برگی مصور که به خودی خود بازگو کننده، داستانی قوی توسط یک خبرنگار است، سرعت شاتر را بالا ببرید، همیشه مانند عقابی تیز چشم در پی شکار داستان خود باشید، امروزه خبرنگاران عکاس در صحنه های زیادی از زندگی تک تک ما تاثیر گذار اند، یک خبرنگار قدرت تغییر دنیای اطراف خود را دارد، و اینگونه می شود که دوربین شما سلاحی برای شکار معنی و مفهوم می شود، پس مسئولیت شما در قبال جامعه را افزایش می دهد.

photography

عکاسی صنعتی یا 

product photography

دسته ای از مهم ترین سبک های عکاسی که نیاز به دقت عمل بسیاری برای ثبت دارد، این دسته از عکاسی ها معمولاً برای سایت ها، شرکت ها و تولیدی ها استفاده می شود، که در اکثر مواقع توسط بکی سفید عکاسی می شود و در بعضی مواقع با بکی سبز عکاسی می شوند، تا به صورت کروماکی هم بتوانند از آن استفاده کنند.

photography

عکاسی املاک یا 

Real estate photography

برای این سبک از عکاسی حتماً نیاز به منبع نور قوی و پرتابل است، لنز واید از دیگر ملزومات این سبک از عکاسی می باشد، ادیت این سبک از عکس ها در سطحی ساده انجام می شود، اما دید عکاس و وسعت دید تصویر بیشترین اهمیت را داراست، پس برای ثبت هر چه بهتر این دست از عکس ها مناسب ترین تجهیزات را به همراه داشته باشید.

ممنون که با ما همراه بودید، برای اطلاع بیشتر از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - کاراموزی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۷-۰۶ ۱۳:۱۱:۰۸ ب ظ