وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

معرفی بهترین نرم‌افزار های تولید استیکر

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۱۶:۰۴:۱۲ ب ظ

دنیای استیکر ها برای تازه کردن حال و هوای محتوای شما بسیار مناسب است، از طریق استیکر ها می توان ساعت ها صحبت و احساس را در کسری از ثانیه منتقل کرد، شما با ابزاری مناسب به راحتی می توانید عکس های خود را تبدیل به استیکر کنید، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی از طریق این ابزار به مقصود خود برسید.

stickerapp

StickersApp:

 Create and Share Stickers & Memes

نرم‌افزاری کاربر پسند و ساده که امکان تایپ به هر زبانی را به شما می دهد، با این نرم‌افزار عکس های خود را کات کنید و پس از اعمال تغییرات به راحتی فایل خود را برای نرم‌افزار های اینستاگرام، تلگرام و حتی واتساپ ارسال کنید، تا همیشه استیکر های خودتون را در دست داشته باشید.

Sticker maker

Sticker maker

نرم‌افزاری با ظاهری دوستانه و کاربر پسند، به راحتی تصاویر خود را کات کنید و به فایل استیکر های خود بیافزایید، در ضمن شما در هر فایل می توانید تا ۳۰ استیکر را آپلود کنید و اگر مسنجر شما با این نرم افزار تطابق نداشت،

PNG & WEBP

را به عنوان فرمت جاگزین می توانید استفاده کنید.

MomentCam

MomentCam:

Cartoons & Stickers

نرم‌افزاری با شخصی سازی های فراوان، با استفاده از این نرم‌افزار می توانید، شخصیت مجازی یا به اصطلاح آواتار خود را طراحی کنید، البته با استفاده از المان های پیش ساخته، اما دوست داشتنی ترین قابلیت آن توانایی اضافه کردن شخصیتی دیگر در پچ مربوط به شما است، پس می تونید استیکر های دو نفره خود را ثبت کنید و از آن لذت ببرید.

Bemoji

Bemoji:

Your 3D Avatar Emoji

نرم‌افزاری مشابه برنامه قبلی، عکس بگیرید، کات کنید و شخصی سازی های خود را پیاده کرده، تا نرم‌افزار به صورت خودکار لیستی از انواع استیکر های قابل ساخت را به شما نشان دهد، سپس می توانید فیلم و عکس های خود را با حضور آواتار خود تجربه کنید، اما نکته قوت آن آپشن های بسیار آن برای شخصی سازی است.

ممنون که باز با ما همراه بودید، برای خواندن ادامه مطلب این بخش ما را از طریق صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۱۲:۵۵:۵۸ ب ظ