وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

نکات اولیه عکاسی با موبایل ۱

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۶-۰۹ ۱۰:۴۶:۴۷ ق ظ

امروز به دنبال بازگو کردن نکاتی در رابطه عکاسی با موبایل هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به راحتی عکس های حرفه ای با موبایل خود ثبت کنید.

photography

نکته اول در گرو قانون یک سوم است، نه مربع تشکیل شده در نقاط طلاقی بیشترین حد از چشم گیری را دارند، اما خطوط موازی این شبکه نیز توانایی تقویت حس پرسپکتیو را دارند.

استفاده از فضای منفی در تصویر، فضای منفی به فضایی کاملاً متفاوت نسبت به سوژه می گویند، که به صورت یک نواخت درصد بیشتری از کل تصویر را اشغال می کند، یک فضای منفی مناسب می تواند سوژه را بیش از پیش بلد کند.

بازی کردن با پرسپکتیو یکی از متداول ترین راه ها برای ایجاد حس و حالی نو در تصویر است، عکاسی در شهر و خیابان فرصت های فراوانی را برای بازی با این تکنیک طراحی فراهم می کند.

photography

استفاده از انعکاس نور برای ثبت تصویری جذاب و پیچیده می تواند، تکنیکی جدید در عکاسی شما باشد، سطح آب های خیابانی، فلز های براق، آینه ها و شیشه ها توانایی بسیاری در انعکاس نور دارند، پس امکان عکس برداری با این تکنیک همیشه موجود است.

استفاده از خطوط منحنی و مستقیم می تواند، چشمان بینندگان را به سمتی در تصویر و یا خارج از تصویر هدایت کند، پس حتما استفاده مناسب از خطوط را برای این منظور فرا بگیرید.

تقارن را به عنوان ابزاری برای سنگین کردن عکس خود استفاده کنید، تقارن ذهن را برای اثبات تقارن موجود در تصویر به چالش می کشد، و این در گیری ذهنی توانایی اثر گذاری تصویر شما را بیشتر می کند.

الگو های تکراری توانایی نرم کردن حس و حال تصویر را دارند، اما از یاد نبرید که تکرار در تصویر می تواند موجب تاکید نیز بشود، پس باید نحوه قاب بندی خود را کاملا مناسب با حس و حال مورد نظر خود بچینید.

photography

به هیچ عنوان زوم نکنید، مگر اینکه می خواهید از حیوانی خطرناک عکاسی کنید، در غیر این صورت یا به سوژه نزدیک تر شوید یا عکس خود را با استفاده از کراپ زوم کنید.

ممنون که تا اینجا با ما همراه بودید، در مقاله بعدی ادامه این مطلب طولانی را خواهیم نوشت، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، از جدیدترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما با خبر شوید

دوست دار عاشقان عکاسی 

پیکسمر.

 

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۶-۰۵ ۱۱:۵۵:۴۵ ق ظ