وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

نکاتی برای ثبت سلفی جذاب

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۶-۰۴ ۱۱:۴۸:۴۹ ق ظ

عکس های سلفی بهترین تصویرگر از خود شماست. ارسال عکس سلفی به دوستان و خانواده تان روشی مرسوم برای اطلاع از احوال خود است.

با این وجود اگر نمی دانید چگونه عکس بگیرید، حتما بر تسلط خود بر عکاسی سلفی بیفزایید.

برای تسلط برعکس سلفی، صورت خود را به روشی صحیح زاویه دهید. بهترین نور پردازی خود را پیدا کنید و چهره ای را ایجاد کنید که واقعاً بگوید : "این من هستم که هستم".

selfie

 

پس تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

 

  • به صورت خود زاویه بدهید

1) بهترین سمت صورت خود را پیدا کنید :

عکس مستقیم به اندازه عکس زاویه دار زیبا نمی شود. به دوربین خود نگاه کنید یا از آینه استفاده کنید و صورت خود را از زوایای مختلف بررسی کنید. بیشتر افراد یک طرف صورت خود را به طرف دیگر ترجیح می دهند، بنابراین آن طرف را به سمت دوربین خود کج کنید تا یک سلفی خوب بگیرید.

2) عکس را از کمی بالا بگیرید :

عکس هایی که از بالا به تصویر کشیده شده نسبت به عکس هایی که از پایین دیده می شوند بهتر به نظر می رسند. بازوهای خود را کمی بلند کنید تا از یک موقعیت مرتفع عکس بگیرید.

3) چانه خود را به سمت پایین خم کنید :

به آرامی چانه خود را به سمت پایین و به سمت کف زاویه دهید. چانه خود را کمی پایین نگه دارید و دوربین کمی به سمت بالا باشد. این حرکت هارمونی گونه ها به سمت لب ها را نشان می دهد.

4) گردن خود را کمی به جلو بکشید :

هنگام ژست گرفتن، گردن خود را دراز کنید تا صورت شما به دوربین نزدیکتر شود. ممکن است عجیب باشد اما به شما کمک می کند که در یک سلفی بهتر به نظر برسید.

 

  • داشتن چهره جذاب

۱) صمیمانه لبخند بزنید :

لبخند های غیر واقعی در عکس ها کاملا مشخص است. اگر احساس خوشبختی می کنید ، فقط به این فکر کنید که چقدر خوشحال هستید و لبخند بزنید. حتی اگر در لحظه احساس خوشبختی نمی کنید، باز هم در عکس ها لبخند بزنید.

۲) رو چشمان خودتان تمرکز کنید :

چشم ها نقش اصلی را در سلفی ها بازی می کنند. هنگامی که مستقیم به دوربین نگاه می کنید، گویی مستقیما با بیننده چشم تو چشم هستید.

۳) حالت های مختلف چهره را امتحان کنید :

اخم کنید – زبان خود را بیرون بیاورید – لب خود را گاز بگیرید – چشمک بزنید – تعجب کنید و ...

در نهایت ژست های مختلف را انتخاب کنید و در همه حالت ها از خود عکس بگیرید.

 

پیکسمراز توجه شما به این مقاله تشکر میکند.

شما می توانید از دیگر مطالب سایت ما نیز بازدید نمایید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۲۹ ۱۷:۲۳:۵۰ ب ظ