وبلاگپیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.
پیکسمر سامانه رزرو آنلاین عکاس و فیلمبردار جهت پرورش نیروی متخصص و خلاق در زمینه ی تولید محتوای تصویری و ویدئویی دوره ی کاراموزی برگزار میکند. در این دوره
زندگیمون تشکیل شده از کلی لحظات گوناگون. لحظه هایی توی زندگیمون هستن که اون طور که باید و شاید ثبتشون نمیکنیم. پیکسمر اومده تا به همه بگه که لحظات خوب زندگیمون


آیا می دانید یک چشم شما از چشمی دیگر قوی تر است، اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی از این برتری برای ثبت عکس های بهتر استفاده کنید.
امروز به دنبال توضیح قانون اعجاب در اعداد هستیم، با پیکسمر همراه باشید تا روانشناسی را به نحوی دیگر در هنر عکاسی خود استفاده کنید.
در این مقاله قصد داریم چگونگی ثبت نوار های نوری خورشید را به شما عکاسان هنرمند توضیح دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید از این تکنیک برای زیبا تر کردن عک
در زمینه عکاسی از ساختار ها و ساختمان ها چندین نکته و تکنیک وجود دارند که می توان با استفاده از آنها سطح عکاسی خود را نه تنها در عکاسی از ساختمان بلکه در تمامی
عکاسی از حیوانات با توجه به تفاوت های حرکتی و رفتاری آنها نسبت به انسان ها دارای نکاتی متفاوت است، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به درستی از حیوانات عکاسی


آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.
امروز قصد داریم Intervalometer را بررسی کنیم و چگونگی استفاده از آن را به شما آموزش دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا دلایل و چگونگی استفاده از آن را فرا بگیرید
امروز قرار هست هیستوگرام دوربین عکاسی و چگونگی خواندن آن را به منظور ثبت عکس های بهتر برای شما توضیح دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید از این نمودار به
وب امروز می خوام درباره نکات نهایی یک پروژه عکاسی و فیلمبرداری برای شما بنویسم. اولین کاری که باید بکنید این هست که به محض اینکه راه
خوب در مبحث تمیز کردن قسمت داخلی دوربین اول باید چند نکته رعایت شود: حتما تا وقتی که مقدار گرد و غبار آیینه درونی دوربینتون از حد خارج نشده، این پروسه رو انجام

مجموعه نکات قبل از انجام پروژه 3 ( نهایی )

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۴-۱۲ ۱۵:۳۶:۰۳ ب ظ

خوب امروز می خوام درباره نکات نهایی یک پروژه عکاسی و فیلمبرداری برای شما بنویسم.

در ادامه با پیکسمر همراه شما هستیم.

اولین کاری که باید بکنید این هست که به محض اینکه راه ارتباطی بین خودتون و مشتری به دستتون رسید، ارتباط اول رو ایجاد کنید و با صحبت کردن با مشتری حول مسائل پروژه عکاسی و یا فیلمبرداری، با شخصیت مشتریتون آشنا شید تا بتونید بهترین ارتباط ممکن رو باهاشون بگیرید.

دوربین

هر چقدر از اهمیت ارتباط شما با مشتریتون بگم بازم کمه پس حتما این مبحث رو به صورت مفصل توی یک نوشته جداگانه براتون بازش می کنم.

بعد از ارتباط گیری باید در مورد فضای کار اطلاعات جمع کنید که بدونید آیا قرار هست در محیط باز یا بسته عکاسی کنید، چه ساعتی قرار هست پروژه عکاسی انجام شود ( اگر در فضای باز و بدون تجهیزات نورپردازی انجام شود بهتره تایم پروژه توسط خودتون تعیین شود. )

اگر بتونید قبل پروژه محیط کار رو بررسی کنید، و اگر هم مقدور نبود حتما از مشتری در خواست کنید تا عکس یا فیلمی از محیط کار براتون بفرست.

 تا از وضعیت نور و شلوغی محیط مطلع شوید و بتونید مناسب ترین تجهیزات رو با خودتون برای پروژه ببرید و اینکه بدونید از چه لنز هایی قرار هست بیشتر استفاده کنید.

البته به شخصه پیشنهاد می کنم تا جایی که امکان داره تمامی وسایل خودتون برای عکاسی و یا فیلمبرداری را به همراه داشته باشید تا هیچ چیز مانع خلاقیت شما نشه و اگر درخواست مشتری تغییر کرد بنابر هر احتمالی شما آماده باشید یا اصلا شاید همون جا در خواست عکاسی و یا فیلمبرداری دیگه ای از شما توسط فرد دیگه ای هم بشه، پس برای هر چیزی بهتره آماده باشید.

نور، سوژه، هدف از پروژه، محل انتشار عکس ها و غیره مجموعه نکاتی هستند که باید از مشتری در رابطه با پروژه سوال شوند. تا بدونید جدای از تجهیزات قرار هست چه سبکی از عکاسی رو انجام بدین و به چه نحوی بهترین نتیجه برای اون هدف حاصل می شود.

که باز در مورد هر کدوم مفصل صحبت خواهیم کرد.

هیچ قول و قراری که از نتیجش مطمئن نیستید با مشتری نبندید تا تمامی امور طبق برنامه پیش برود.

حتما هواشناسی و تقویم رو چک کنید تا از تمامی احتمالات محیطی با خبر باشید. ( مثل نور و تراکم جمعیت )

حتما مبلغی رو بابت رزرو عکاسی دریافت کنید تا هم مطمئن شید که پروژه انجام میشه و هم راهی باشه که در صورت نیاز بشود از مراجع قانونی پیگیری های شخصی را انجام داد. 

یک سر به اینستاگرام و از اون بهتر Pinterest

بزنید تا بتونید از ایده های موجود در این دو فضای مجازی الهام بگیرید و سبک عکاسی خودتون رو معروف تر کنید.

با در دست داشتن اطلاعات مربوط به مکان انجام پروژه محاسبه کنید که چه زمانی نیاز هست تا به اونجا برسید که بتونید سر وقت سر پروژه حاضر باشید ( البته بهتر هست حداقل نیم ساعت زود تر سر پروژه حاضر شید تا هم با محیط آشنا شوید هم با مردم، و از همه مهم تر تصویر سازی ذهنی خودتون برای اینکه چه کاری قرار هست انجام بدین را سر فرصت تکمیل کنید. )

چیزی که از تجربه پشت سر گذاشتن پروژه های متعدد با پیکسمر برام روشن شد این بود که شما یک هنرمند هستید اما همزمان با تمامی تفاوتهای درونی خود با دیگران اخلاق حرفه ای را نیز با مشتری به درجه اعلا می رسانید پس یک عکاس و فیلمبردار همانطور که ثبت لحظات خاص برایش مهم است به یاد گذاری یک تجربه ماندگار برای مشتری از انجام یک پروژه با شما نیز باید مهم باشد چرا که الان هنر شما کار شما نیز هست.

و منتظر نکات و آموزش های دیگه از ما باشید و برای اینکه بیشتر در جریان کار های پیکسمر قرار بگیرید حتما صفحه اینستاگرام ما رو فالو کنید.

و در آخر مثل همیشه باید بگم بزارید دوربین جزئی از بدن شما باشه.


در دسته بندی : - عکاسی - فیلمبرداری

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۴-۰۵ ۲۱:۵۳:۴۵ ب ظ