وبلاگبررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.


در ادامه مجموعه مقالات هم نشینی در خدمت شما هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا به واسطه آموزش ها و تعاریف ما بیشتر و بیشتر با دنیای عکاسی هم صحبت شوید.
امروز در ادامه مقاله معرفی انواع هم نشینی در خدمت شما هستیم، تا بتوانیم به واسطه نام بردن انواع این تکنیک، خلاقیت و دید خود را برای عکاسی بهتر آموزش دهیم.
در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی انواع هم نشینی میان اجزا هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
تیلت کردن یا چرخاندن تصاویر در هنگام عکاسی
تولید عکس های خاص از طریق دوایر


امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.
سلامی دوباره خدمت عکاسان و فیلمبرداران عزیز پیکسمری، در این مقاله به دنبال ذکر نکاتی برای شما هستیم، تا بتوانید به راحتی و به بهترین شکل ممکن هایپرلپس های زیبا

چگونگی پیدا کردن یک کیف خوب برای عکاس ها و فیلمبردار ها

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۶-۲۳ ۰۰:۳۵:۴۸ ق ظ

امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.

camera bag

اولین شاخصه که در خرید دوربین بهش باید دقت کنید، تجهیزات مورد نیاز شما است، پس بسته به تجهیزات و لوازم همراه خود مانند دوربین، لنز، فلش، سه پایه و حتی تجهیزات نور و صدا می توانید اندازه کیف خود را تعیین کنید، مسافتی را که باید برای رسیدن به لوکیشن طی کنید را در خاطر داشته باشید و بر همین اساس می توانید، نوع کیف خود را انتخاب کنید، اگر مسافت طولانی در پیش دارید، که برای پیمودن آن نیاز به پیاده روی دارید کیف کوله بهترین انتخاب است، چرا که کیف های کوله راحتی شما را برای حمل کردن تجهیزات خود تضمین کرده و از همه مهم تر ایمنی بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد، هم از نظر فیزیکی فشار کمتری را بر گردن و ستون فقرات وارد می کنند و هم کیف شما تبدیل به بنری برای نشان دادن محتویات با ارزش درون کیف نمی شود، این خود خطر دزدیده شدن کیف شما را کاهش می دهد، بسیاری از کیف ها خاصیت ضد آب دارند، اگر در روزی بارانی از کیف خود استفاده می کنید، در صورتی که کیفتان ضد آب نیست حتما کیف خود را به واسطه کاوری مناسب بپوشانید.

camera bag

کیف شما حداقل برای یک دوربین و مموری کارد به انضمام شارژر جا داشته باشد، اما این انتخاب اصلا آینده نگرانه نیست، به این دلیل که اگر بعداً لنز جدیدی خریداری کردید، بتوانید آن را همیشه در کنار خود داشته باشید، پس بهترین انتخاب برای کیف دوربین حداقل دو جایگاه جداگانه برای لنز را داراست و به فرم آن مشابه کوله می باشد.

شاخص های دیگر یک کیف مناسب بسته به نوع مسیر حرکتی شما می باشد، مانند کیف های مناسب برای عکاسی در مناطق سرد سیر، این کیف ها با دارا بودن سیلینگ مناسب دوربین و تجهیزات دیگر شما را از سرمای آسیب دهنده و رطوبت مخرب دور می کند، یا اگر قصد عکاسی در مناطق شنی و صحرایی را دارید، حتما کیفی را به همراه خود ببرید، که دوربین شما را از خطر نفوذ شن و ماسه دور کند.

و در آخر نحوه مسافرت شما مطرح می شود، با هواپیما، قایق، اسنپ و یا با دوچرخه، هر آنچه که هست، نیاز به بررسی دارد، پس حتما با توجه به شرایط جوی و زمانی سفر خود در کنار نحوه حمل کیف خود، کیف مناسب سفر خود را انتخاب کنید، چرا که وظیفه اصلی کیف دوربین حفاظت از تجهیزات و دوربین شما است، سپس محافظت از سلامتی و ظاهر شما، پس در انتخاب کیف خود کوشا باشید.


در دسته بندی : - فیلمبرداری

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۰:۳۸:۴۸ ق ظ