وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

چگونگی پیدا کردن یک کیف خوب برای عکاس ها و فیلمبردار ها

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۶-۲۳ ۰۰:۳۵:۴۸ ق ظ

امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.

camera bag

اولین شاخصه که در خرید دوربین بهش باید دقت کنید، تجهیزات مورد نیاز شما است، پس بسته به تجهیزات و لوازم همراه خود مانند دوربین، لنز، فلش، سه پایه و حتی تجهیزات نور و صدا می توانید اندازه کیف خود را تعیین کنید، مسافتی را که باید برای رسیدن به لوکیشن طی کنید را در خاطر داشته باشید و بر همین اساس می توانید، نوع کیف خود را انتخاب کنید، اگر مسافت طولانی در پیش دارید، که برای پیمودن آن نیاز به پیاده روی دارید کیف کوله بهترین انتخاب است، چرا که کیف های کوله راحتی شما را برای حمل کردن تجهیزات خود تضمین کرده و از همه مهم تر ایمنی بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد، هم از نظر فیزیکی فشار کمتری را بر گردن و ستون فقرات وارد می کنند و هم کیف شما تبدیل به بنری برای نشان دادن محتویات با ارزش درون کیف نمی شود، این خود خطر دزدیده شدن کیف شما را کاهش می دهد، بسیاری از کیف ها خاصیت ضد آب دارند، اگر در روزی بارانی از کیف خود استفاده می کنید، در صورتی که کیفتان ضد آب نیست حتما کیف خود را به واسطه کاوری مناسب بپوشانید.

camera bag

کیف شما حداقل برای یک دوربین و مموری کارد به انضمام شارژر جا داشته باشد، اما این انتخاب اصلا آینده نگرانه نیست، به این دلیل که اگر بعداً لنز جدیدی خریداری کردید، بتوانید آن را همیشه در کنار خود داشته باشید، پس بهترین انتخاب برای کیف دوربین حداقل دو جایگاه جداگانه برای لنز را داراست و به فرم آن مشابه کوله می باشد.

شاخص های دیگر یک کیف مناسب بسته به نوع مسیر حرکتی شما می باشد، مانند کیف های مناسب برای عکاسی در مناطق سرد سیر، این کیف ها با دارا بودن سیلینگ مناسب دوربین و تجهیزات دیگر شما را از سرمای آسیب دهنده و رطوبت مخرب دور می کند، یا اگر قصد عکاسی در مناطق شنی و صحرایی را دارید، حتما کیفی را به همراه خود ببرید، که دوربین شما را از خطر نفوذ شن و ماسه دور کند.

و در آخر نحوه مسافرت شما مطرح می شود، با هواپیما، قایق، اسنپ و یا با دوچرخه، هر آنچه که هست، نیاز به بررسی دارد، پس حتما با توجه به شرایط جوی و زمانی سفر خود در کنار نحوه حمل کیف خود، کیف مناسب سفر خود را انتخاب کنید، چرا که وظیفه اصلی کیف دوربین حفاظت از تجهیزات و دوربین شما است، سپس محافظت از سلامتی و ظاهر شما، پس در انتخاب کیف خود کوشا باشید.


در دسته بندی : - کاراموزی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۰:۳۸:۴۸ ق ظ